Wpis z mikrobloga

Chcę przerzucić się ze zwykłych fajeczek na epapierosa. Nigdy nie miałem z tym styczności, a dzisiaj dostałem go od kumpla. Chce trochę ograniczyć fajki i kasę która na to idzie. Palę tylko i wyłącznie czerwone fajki (viceroye, chesterfieldy etc.).
Jaki liquid będzie zbliżony nikotynowo do tych papierosów? Chcę zacząć od podobnej wartości nikotyny i stopniowo zmniejszaćTam jakieś mg czy coś. Bo nawet nie wiem co mam powiedzieć w sklepie, żeby kupić ( ͡° ʖ̯ ͡°) I jakie smaki polecacie? Jestem kompletnym laikiem w tym temacie i proszę o pomoc.

#epapieros #epapierosy #liquid
  • 18
@nieidentyfikowalny: nie wiem co to za burdel, ale domyślam się że przyszedłeś tu po odpowiedź a nie pytania o zdjęcia sprzętu.

Zatem polecam zacząć od 18mg, zwłaszcza na tej klasy sprzęcie i przy fajkach jakie palisz/paliłeś. Po drugie polecam zacząć zbierać na coś porządnego, bo będziesz musiał wykazać się anielską cierpliwością by rzucić na tym palenie.
Ja na takim egonie rzucilem fajki palac 12mg nikotynowego liquidu.jak chcesz to rzucisz. Tylko nie mieszaj z analogami .dziwne ze jeszcze nikt nie dal linka do wykopowego faq