Wpis z mikrobloga

miałem ludzi testujących na lisku i mówili że działa, więc uwierzyłem, i pewnie nawet tak było :)


@gac3k: no, bo działała :D Tylko jak to się stało, że u mnie działała i poprzednia wersja i ta, a innym nie skoro wersja przeglądarki jest ta sama? :P

+pytanie: gdzie to to zapisuje informację o obserwowanych tagach? Przed zainstalowaniem nowej wersji odinstalowałem starą i zrobiłem restart przeglądarki, a mimo to nie musiałem
  • Odpowiedz
@gac3k: dodatek działa zajebiście! Plusik leci. Jedynie brakuje mi jakiegoś ficzeru listy wcześniejszych powiadomień, tak abym mógł sobie później jeszcze raz to obczaić, coś jak lista normalnych powiadomień...
  • Odpowiedz
@eDameXxX: będzie w aktualizacji :) Piszę wszystko na szybko, bo chcę zrobić wszystkie dodatki które obiecałem, później je poprawić, nim będę musiał sobie zrobić przymusową, ale i potrzebną dłuższą przerwę od wykopu :)
  • Odpowiedz
@gac3k: Trochę się ten dodatek psuje przy wejściu do jakiejś grupy - w każdej wyświetla 126 nowych powiadomień przy pierwszym wejściu i tylko dla domyślnych tagów, ignorując te z ustawień.
  • Odpowiedz