Wpis z mikrobloga

Cześć mirki i mirabelki :) Jakieś 2 tygodnie temu chwaliłem się rzeczami, które robi mój #rozowypasek. Jej szef mocno się podjarał tym, jak to wychodzi, więc poprosił ją, żeby zrobiła tego więcej - dla siebie, dla znajomych, dla Klientów itp. No więc zrobiła - głównie motywy związane z Wielkanocą, ale zrobiła parę rzeczy dodatkowych, jak np. takie podkładki z nazwami ziół. A ja dostałem w prezencie podkładki pod kubki :) W komentarzach wrzucam zdjęcia jej nowych wycinanek.

Namawiam ją cały czas, żeby namówiła szefa na to, żeby robić tego jeszcze więcej i wrzucanie tego do jakiegoś sklepu internetowego czy gdzieś na facebooka - no i zobaczymy, co z tego wyjdzie. Trzymajcie ze mną kciuki, bo to jest coś, co lubi robić (projektować fajne rzeczy), a jakby mogła robić to co lubi i jeszcze mieć z tego jakiś profit... to już w ogóle byłaby bomba :)

No i namówiłem ja na rozdajo - ale to wrzucę w osobnym wpisie :)

Wołam plusujących poprzedni wpis:
@onsok, @lubie-sernik, @poroniony_, @KontrolaSkarbowa, @bazibart, @Kierownikdzialuzycie000, @CrazyMike13, @justyzzzka, @apee, @mrocznaszyszka, @maymonya, @ziomekg, @KurtMeyer, @sb__bn, @Daurita, @michalos21, @kiwonko, @dianeyoung, @Rajtuz, @Angellka666

no i @antylopka, bo prosiła :)

#diy #chwalesie
Pobierz mroczneknowania - Cześć mirki i mirabelki :) Jakieś 2 tygodnie temu chwaliłem się rze...
źródło: comment_qAXZ5B2M58IDXvPypZwlnRsJ2Fr0f4EL.jpg
  • 19
@Mikimoto: @Rajca: @Nowa-ja: Bardzo dziękuję za miłe słowa :) Różowy sie bardzo ucieszył, jak jej przekazałem to wszystko i serdecznie dziękuje :)
@powiedz: Z mojej perspektywy wygląda to tak, że wymyśla/znajduje/kupuje na stocku jakiś wzorek albo coś, co chce wypalic -> przerabia to w Ilustratorze, zamieniając na krzywe -> przerabia to potem jeszcze, żeby poustawiac linie cięcia, głębokość graweru itp -> wkłada sklejkę pod laser -> coś tam