Wpis z mikrobloga

Złote myśli Korwina.

- Na protestujących na ulicy nauczycieli należałoby wysłać wojsko, a następnie otworzyć ogień - radiowa Trójka, lata dziewięćdziesiąte.

- Kiedy kobieta ma pryszcz na twarzy stara się nie wychodzić z mieszkania. Podobnie powinni robić inwalidzi. (Untermensch – powtórka z Hitlera.)

- Dzieci niepełnosprawne powinny być izolowane od zdrowych (powtórka z Hitlera)

- Ludzi nie potrafiących sobie dać rady w życiu powinno się zostawić samym sobie na śmierć z głodu i zimna.

- Chciałbym odebrać prawo wyborcze wielu osobom, nie tylko kobietom (powtórka z Hitlera)

- Celem ruchu drogowego nie jest bezpieczeństwo, tylko szybkość.

- Jeśli chcemy, by ludzkość się rozwijała, w telewizji powinniśmy oglądać ludzi zdrowych, pięknych, silnych, uczciwych, mądrych a nie zboczeńców, morderców, słabeuszy, nieudaczników, kiepskich, idiotów (co zatem w TV robi Mikke???) i inwalidów, niestety.

- Kobiety nie mogą być zbyt inteligentne dba o to mechanizm Ewolucji Naturalnej.

- Ja, w przeciwieństwie do papieża, jestem katolikiem.

- Obejrzałem sobie klasyfikację medalową para-olimpiady. Nie ma tam prawie w ogóle państw afrykańskich. Tam zaraza nie dotarła. Ale to oznacza, że Murzyni niedługo podbiją świat. I wyrżną nas

- Wystarczy zlikwidować podatki dochodowe, płacę minimalną, Kodeks pracy oraz - zasiłki dla bezrobotnych i bezrobocie natychmiast zniknie

- Gdyby mój syn był gejem, to bym go wyklął

#bekazprawakow #polityka #neuropa #4konserwy #korwin #kuce
  • 11
@havermeyer: Dodam: odnośniki

-P. gen. Kiszczaka należy podziwiać. Oskarżanie p. gen. Kiszczaka o spowodowanie ofiar w ludziach to jakiś absurd.
Nie inaczej z Jaruzelskim. To zacny człowiek, dobry żołnierz i chcący jak najlepiej patriota.

-Zabójstwo Popiełuszki to był wypadek przy pracy. To nie było w żaden sposób planowane.

-Sprawa Przemyka jest prosta i absolutnie niepolityczna. Któregoś dnia, podpiwszy sobie, szedł z kolegami i wykrzykiwał antyrządowe hasła. Policja wzięła go za chuligana,
@rebel101

Już czuję to prostowanie słów Korwina przez kucy, o ile jeszcze jakieś się uchowały na portalu.

To źle dokonywać sprostowań, jeśli słowa są wyrywane z kontekstu, a tym samym ich sens jest manipulowany (jak przykład poniżej)?

@havermeyer:

Gdyby mój syn był gejem, to bym go wyklął

Brak źródła cytatu, zakładam, że mowa o programie 20m Łukasza na podstawie: http://wiadomosci.wp.pl/kat,1342,title,Janusz-Korwin-Mikke-gdyby-moj-syn-byl-gejem-to-bym-go-wyklal,wid,16522270,wiadomosc.html?ticaid=112bab&_ticrsn=3

Łukasz z 20m2: "A co by się stało, gdyby jeden z
@Belkotliszek: Wciąż, gdzie to wyrwanie z kontekstu? Z tego cytatu jasno wychodzi że jeżeli jego syn byłby gejem to by go wyklął. Ja tam nie widzę przeinaczonego sensu wypowiedzi itp. Jego syn jest homoseksualistą, który wizytuje Paradę Równości w której promuje się prawa mniejszości seksualnych w postaci karnawału, to dla niego syn przestaje istnieć. To nie technologia rakietowa.
@rebel101:

Z tego cytatu jasno wychodzi że jeżeli jego syn byłby gejem to by go wyklął

Nie dostrzegam tej jasności i logiki takiego rozumowania 0_0

Czy jeśli zadałbym pytanie "Co by się stało, gdyby pana syn był kibicem piłkarskim chodzącym na ustawki?" to też byś uważał, że wyklęcie wynika z bycia kibicem?