Wpis z mikrobloga

via Android
  • 0
@PurpleHaze 50 dolarów wiecej to nie jest piękna cena. gwarancja mi zbędna bo i tak dłużej jak rok nie będę go miał a VAT przy wolnej wysyłce raczej mnie ominie.
  • Odpowiedz
przy wolnej wysyłce raczej mnie ominie.


@Ma5TeR: nie wiem skad sie takie przeswiadczenie i eksperci biora, ale bawia mnie niezmiernie ( )
Duzo zalezy od tego jaki urzad cie obsluguje, ale moze sie okazac ze poza vat poprosza o certyfikat CE i instrukcje obslugi i to juz jest inba. Poczytaj w tagu co sie odpiernicza ostatnio na celnych.
  • Odpowiedz
via Android
  • 0
@PurpleHaze spoko, ale nie zamawiam do PL, więc tamtejsze celne mnie nie dotyczą. Szło już kilka tel i dużo innego sprzętu i jeszcze nigdy nie zapłaciłem, więc mogę zaryzykować. Pytanie dotyczyło bardziej sprzedawcy i czy sam telefon legitny będzie.
  • Odpowiedz
@Ma5TeR: Telefon tak bo czemu nie nie ma lte800, ale to malo istotne. Jest na niego global wiec mozna dzialac.
Co do sprzedawcy, to predzej na telchina sie dowiesz, wiekszosc ludzi jak z ali lyka na wykopie, to goldway ze wzgledu na wysylke bez VAT.
  • Odpowiedz
@Ma5TeR: ja zamawiałem od mcmarta. Zamawiałem też u goldiego i któryś z telefonów jest tak zblokowany, że nie można mu odblokowac bootloadera. Na szczęście ma stockowo wgrany stabilny global z naszym językiem więc można go było tak zostawić. Nie wiem od którego z tych dwóch sprzedawców to był telefon bo przyszły jednocześnie i nie pomyślałem, żeby zapisać.
  • Odpowiedz