Wpis z mikrobloga

@chilloutek: Mam, nie wiem co można o tym powiedzieć. PS się nie wyłącza chociaż mam go dość ciasno zabudowanego więc chyba krzywdy mu to nie robi. Podejrzewam, że w środku byłoby więcej kurzu gdybym tego nie miał.
  • Odpowiedz
  • 0
@xerxes931 no tak, taka osłonka zwykła, tylko zastanawiam się czy właśnie to może blokować dostęp powietrza ale chyba lepiej to niż kurz. W każdym bądź razie dzięki za pomoc :)
  • Odpowiedz
@chilloutek: Moim zdaniem to jest bez sensu. Powietrze z kurzem i tak jest zasysane do środka, a naładowane elektrostatycznie części przyciągają kurz. Już lepiej regularnie czyścić ps, albo zainwestować w filtr powietrza do domu.
  • Odpowiedz
@xerxes931: No to jest problem, ale coś tam zawsze można przedmuchać "sprężonym powietrzem". Jakieś uszczelki to mogą tylko przepływ powietrza ograniczyć i spowodować przegrzanie. Konsola musi być wentylowana i na to nie ma rady. Mam ps4 od niedawna, serio kurz to taki problem?
  • Odpowiedz
  • 0
@mamtrzybuty nie wiem czy to problem kurzu czy zużycia, moja konsola jest katowana i po prostu działa bardzo głośno przy graniu dlatego zacząłem się zastanawiać czy można coś z tym zrobić, a kurzu zbiera sie bardzo dużo :-)
  • Odpowiedz