Wpis z mikrobloga

Robie małe rozdajo. Kurzy mi się na półce kilka książek Pratchetta: "Kolor magii", "Równoumagicznienie", "Ruchome obrazki", "Kosiarz", "Muzyka duszy", "Maskarada", "Wiedźmikołaj", "Ostatni kontynent", "Straż nocna", "Potworny regiment", "Piekło pocztowe", "Łups!", "Świat finansjery" oraz "Niewidoczni akademicy". Książki używane, ale nie zdewastowane, tzn. zdarzy się zagięty róg lub odcisk palca.

Wylosuje spośród Mirabelek i Mirków, którzy zaplusują ten post do niedzieli (12 marca) do godziny 21:37. Wysyłka, na mój koszt, Pocztą Polską, bo tak mi wygodnie. Jako, że "Świat finansjery" mam zdublowany to wygrywają dwie osoby - druga dostanie właśnie dubla. Jeżeli główny wygrany będzie miał już którąś książkę może odstąpić ją drugiemu szczęściarzowi.

Zielonki oczywiście dupa cicho i udziału nie biorą.

Prekambr - Robie małe rozdajo. Kurzy mi się na półce kilka książek Pratchetta: "Kolor...

źródło: comment_Qkg9LCAJAYjypSIZtAX6FweAI0EaNQo9.jpg

Pobierz
  • 52
Bardzo szanuję książki, ale to co wymieniłeś i cała twórczość tego świętej pamięci Pana ma dla mnie wyłącznie wartość kaloryczną, jaką można przypisać opałowi. Jak. Można. To. Czytać. I. Czerpać. Z. Tego. Przyjemność. JAK!?