Wpis z mikrobloga

#ibuygou #ibuygoukupony
[TL;DR] kupony, nowe modele Redmi4, czarny Rn4x na stanie i NOWE ZASADY I OPŁATY GWARANCJI

Aktualizacja kuponów na miesiąc marzec w tym tutaj ARKUSZU GOOGLE
Dla wygody, a przede wszystkim łatwości edycji, kupony zostawiam na dobre w jednym i tym samym arkuszu. Ewentualna aktualizacja zostanie tam odnotowana :)

Kilka najciekawszych kuponów przytoczę:
Ceny końcowe są wraz z kurierem oraz kuponem a w nawiasie opcjonalne Ubezpieczenie od VAT (UoV):
Mi5 3/64 BIAŁY/ZŁOTY - IBGMI564WG na 20$ = cena końcowa 283$ z DHL (+UoV 14$)
Mi5s 3/64 GREY - IBGMI5S64GREY na 18$ = cena końcowa 341$ z DHL (+UoV 17$)
Redmi 4 3/32 SZARY - IBGREDMI432B na 16$ = cena końcowa $195 z DHL (+UoV 10$)
Redmi Note 4X 3/32 - IBGRMNOTE4X32GB na 20$ = cena końcowa $197z DHL (+UoV 10$)

Także nie zapominajcie o uniwersalnym kodzie rabatowym na każdy produkt w sklepie, który nie ma swojego kodu, a można jakiś wpisać.
Na produkty powyżej 100$ - IBY5USD na 5$. ( ͡ ͜ʖ ͡)

Dodatkowo z wieści to tak: złote i srebrne Redmi 4/4 Pro są dostępne już tylko z nowymi wersjami ramek na magazynie (niżej pic rel) – czarny kolor jest jaki był wcześniej bo ramek i tak nie widać
I lepszy news, wszedł na stan magazynowy czarno-czarniutki Redmi Note 4X 3/32 z Globalem na pokładzie (niżej pic rel). Jak ktoś był nim zainteresowany to radzę szybko się za niego brać, bo zejdzie bardzo szybko, a macie tu ode mnie świeżutkie info ( ͡° ͜ʖ ͡°)

I najważniejsze to zmiana zasad gwarancji. Ostatni raz przypomnę, że macie rok gwarancji na terenie Chin i EU w cenie telefonu Xiaomi, a drugi rok za dodatkowe 5$ - te reguły trwają do 12/13.03.
Po tym czasie wchodzą nowe zasady i przy zakupie telefonu do wyboru będziecie mieli 3 warianty (pic rel):
- 1 rok gwarancji na terenie Chin za free
- 1 rok gwarancji na terenie EU za 10$
- 2 lata gwarancji na terenie EU za 15$

Zmiany są dosyć znaczące i spowodowane reorganizacją polityki po sprzedażowej sklepu, który ma na celu obsługę jak największej liczby coraz to nowszych telefonów przez europejskie punkty serwisowe.


Enjoy! ʕʔ
#xiaomi #redminote4x #redmi4 #mi5 #mi5s
Ibuygou - #ibuygou #ibuygoukupony
[TL;DR] kupony, nowe modele Redmi4, czarny Rn4x na...

źródło: comment_uOfDSv9JfeJVMCmfmqiFMPUyAUNQ1gqU.jpg

Pobierz
  • 40
@Ibuygou Czy po wprowadzeniu nowej polityki gwarancyjnej, w razie gdyby przybyły nowe serwisy w Europie to osoby, które kupiły telefony przed tym wprowadzeniem będą mogły być serwisowane w tych nowych punktach? Pytam, gdyż może tak być, że dodatkowy punkt serwisowy jest tylko dla tej 2-letniej gwarancji w EU.