Wpis z mikrobloga

myślicie że macie #!$%@?? To pozwólcie że wam coś napiszę.
W genach dostałem cały pakiet złych cech charakteru(które odziedziczyłem po dziadku, który jest podobnym człowiekiem). Jestem niemiły, gburowaty, egoistyczny, zarozumiały, małostkowy, zazdrosny. Przez stosunkowo wysokie IQ(ponad 140) jestem też arogancki, uważam się za lepszego. Dorzućmy jeszcze do tego cechy jakie dostałem od mamy czyli lekka nieśmiałość, małomówność i samotniczą naturę i macie obraz złego człowieka Przez swój charakter jestem sam na tym świecie. Od lat zaniedbuje samego siebie, mam popsute zęby, zniszczoną cerę, nadwagę. A wiecie dlaczego niszczę swój wygląd? Bo mam świadomość że gdyby jakiś #rozowypasek się mną zainteresował to zwyczajnie zniszczył bym tą dziewczynę psychicznie, nie wytrzymała by wiecznych kłótni. Dlatego staram się wyglądać jak najgorzej wizualnie.
Nie mam depresji ani innych zaburzeń. Po prostu niema we mnie dobrych cech, odpycham ludzi swoją osobowością.. Podejmowałem już próby zmiany ale ta zła strona mnie zawsze wychodzi na wierzch. Urodziłem się złym człowiekiem(mimo że nikogo nigdy nie skrzywdziłem) a tego nie da się wyprostować

I co dalej myślisz że masz problem?

#przegryw #zycie
  • 6