Wpis z mikrobloga

Od pół roku spotykam się z Ukrainką i szczerze jest zajebiście.Okazuje mi szacunek,nie stroi fochów za byle co,nie chodzi niezadowolona ze wszystkiego,okazuje wdzięczność za każdy komplement,jak wpadam do niej to zawsze jest obiad/kolacja przygotowana i jeszcze czeka bym powiedział czy mi smakuje.
Widać że szanuje pieniądze bo nie wydaje na pierdoły,przynajmniej nie zauważyłem.
Cóż za odtrutka i szczęśliwość po kilku nieudanych związkach z Polkami.
Chodziła dziś smutna bo koleżanki w pracy jej dogryzają że jest z Ukrainy i ciągle chamskie teksty jakieś na temat jej pochodzenia,biedy itp.
Dziewczyny ja wam radze ogarnijcie się i zacznijcie nas (facetów) doceniać bo za chwile się obudzicie w kraju gdzie większość porządnych gości będzie z Ukrainką czy Rosjanką a wy zostaniecie same ze swoją roszczeniową postawą i wiecznym fochem na twarzy.
#niepopularnaopinia #przemyslenia #zwiazki #rozowepaski
  • 6
@EmielRegisRohellecTerzieff-Godefroy Polki są takie same zagranico ;-) dla Ukrainca pewnie też by była karyna z nierealnymi oczekiwaniami.

Bo te nierealne oczekiwania to mogło by być coś co jest zupełnie normalne u nas. Inny poziom życia, inna mentalność. Na zachodzie kupno nowego auta w salonie co 5 lat jest zupełnie normalne, nie jest to zarezerwowane dla 5% najbogatszych jak u nas.