Wpis z mikrobloga

@rebul4: Nie wiem jak jest teraz, bo mam przerwe w jeździe. Z doświadczenia wiem, że jak jest pogoda to trzeba być w Kuźnicach jak najwcześniej bo później są mega kolejki. Niestety musze przyznać że jak ktoś chce wygodnie pojeździć na wyciągach to warto rozważyć Łomnice. Jest niedużo dalej, minimalnie drożej, za to standard o niebo lepszy.
@rusty_zn-e to niedużo dalej to mi wychodzi ponad 1h drogi dłużej. Chyba że coś źle sprawdzam.
Na Kasprowy karnet coś koło 100zl kosztuje. Ale jak to tam dokładnie wygląda? Idzie się na tą gondole co do niej są takie masakrycznie kolejki i tym się wjeżdża a potem jest jakiś normalny wyciąg na trasie?
@rebul4: Trzeba zostawić auto na parkingu który jest płatny i zabrać się busem albo piechotą do kuźnic (już pół godziny zejdzie jak nic). Wjeżdżasz kolejką na górę. Tam masz albo 4os krzesło od strony Gąsienicowej, albo 2os zabytkowe krzesło od strony Goryczkowej. I to wszystko za jedyne 130PLN za cały dzień. Można jeszcze zjeżdżać nartostradą do Kuźnic i z powrotem na górę kolejką (ale na dole już brakuje śniegu) *149PLN. Co
@rusty_zn-e ubezpieczenie mam. A da się tam dojechać bez winietki? Bo teraz znowu 10€ i mnie dupa piecze... A nie mam narazie jak trasy obczaić dokładnie bo mam tylko telefon pod ręką.
@rusty_zn-e: byłem dzisiaj. Pogoda super, widoki fajne, ale dało się jeździć tylko na tej czarnej trasie (i dość późno ja otworzyli bo wiało)
Reszta to muldy jakich jeszcze nigdy nie widziałem. Istna rzeźnia, tylko dla ludzi którzy potrafią jezdzic po czymś takim. Taki padnięty z nart jeszcze chyba nigdy nie wróciłem :P