Wpis z mikrobloga

@tomy86: Mojej siostrze telefon pękł ze śmiechu (bez spadnięcia) a szkło zostało.

Mi ostatnio tablet tak samo pękł ze śmiechu, podejrzewam że oba przypadku był spowodowane mrozem.

Osobiście uważam, że "temperatura pracy +5 do +25 stopni" to wielka przesada. Jak nie mogę przystosować telefonu do trudnych warunków, to niech chociaż go przystosują do jednej strefy klimatycznej, a nie do jednej pory roku...
  • Odpowiedz
@tomy86: zaskoczę cię, ale te pęknięcia to chwyt marketingowy aby nabyć nowe "szkło" i kasa się kręci. mam na starszym telefonie dotykowym "folie" chroniącą ekran i na niej ani jednej głębszej ryski do dzisiaj nie ma. pewnie gdybym za każdym pęknięciem zmieniał to szkło to już bym musiał z 10 szt. kupić.
  • Odpowiedz
@tomy86: mam 2 telefony. na jednym "folia ochronna", a drugim "szkło ochronne". na pierwszym ani rysy, na drugim już z 5 pęknięć szpecących ekran podobnych do tych z twojego zdjęcia. wnioski wyciągnij sam.
  • Odpowiedz
@ZdzislawXX: aaa...bo myslalem że nazwa "folia" i "szkło" stosujesz przemiennie a okazuje się że to dwa różne produkty. Czyli lepiej folie?

W tym przypadku telefon nie upadł a zwyczajnie położyłem się na nim mając go w kieszeni w kurtce. Naprężenia były spore że szklo pękło. Nie wiadomo jakby folia się zachowała, czy czasem ekran by nie trzasnął.
  • Odpowiedz