Wpis z mikrobloga

#mirekwdziczy - przygody mirka, który z przed kompa wyrwał się w busz w poszukiwaniu przygód ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Przygotowując się do ostatniej wyprawy, skoczyłem jeszcze do apteki po kilka artykułów. Pozwalam sobie ostatnio na pewne luksusy w trosce o swoje zdrowie więc i jakieś tabletki z isotonikami i plastry się znajdą w mojej apteczce. Myślę sobie - Jaszczomp kup sobie jeszcze jakąś fajną, małą pastę do zębów. (Prowadzę politykę zmniejszania wagi sprzętu do minimum) Wodzę wzrokiem po półkach, szukając najmniejszej tubki, o jest, znalazłem, jest napisane BLENDAMED , biorę ( ͡º ͜ʖ͡º) płacę, wychodzę, elo czapka, żegnaj miasto, witaj lesie xD

Trzeciego dnia zwolniłem tempo swojej wędrówki i myślę sobie - Jaszczomp dziś rozbijesz sobie taki prawdziwy obóz i nawet sobie ząbki umyjesz bo już kapeć w dziobie.

Wyjmuje szczoteczkę, tubkę, odkręcam i zaczynam wyciskać jej zawartość na włosie. I patrzę, jakaś taka cienka końcówka, zupełnie nie jak w normalnych pastach. I to co wychodzi też nie białe a żółte.

Wzruszyłem ramionami i pomyślałem "hehe Jaszczomp ale ty jesteś jednak stary dziad, popatrz świat idzie do przodu, pasty do zębów które znałeś już wyglądają inaczej, postęp, technika, teraz młodzi myją zęby takimi pastami"

Nawet się ucieszyłem tak w sobie, że idę z duchem czasu i umyję zęby taką nowoczesną pastą.
Wkładam do dzioba szczoteczkę, zamykam dziób i nagle.... 0 ____ 0

WTF.png

Zakleiło mnie całkiem... Substancja bez smaku... Zerkam na opakowanie i od razu czytam mały napis: ULTRA MOCNY KLEJ DO PROTEZ.

( ͡° ʖ̯ ͡°) no #!$%@?.

jak już musiałem się raz w życiu tak #!$%@?ć mułem to akurat kupiłem ULTRA MOCNY! nie jakiś zwykły tylko #!$%@? ULTRA MOCNY KLEJ.

Chodziłem cały tydzień z uczuciem poklejonego języka i podniebienia.

Przyjemność czerpana z obcowania z naturą tak mała.

#heheszki #pamietniczek
Pobierz N.....p - #mirekwdziczy - przygody mirka, który z przed kompa wyrwał się w busz w pos...
źródło: comment_5oXvu8Ec4fFUSDWURMf5hwAM1mElmy33.gif