Wpis z mikrobloga

  • 44
Poparcie dla kandydata, ktory nie zgadza sie partia ktora gwalci demokratyczne podstawy panstwa prawa jest postawa patriotyczna.

Poparcie jakiegokolwiek kandydat wysunietego przez partie,ktora #!$%@? TK, walczy z sadownictwem, z Mediow publicznych urzadza sobie prywatna szczujnie propagamdowa i przy kazdej wolnej okazji atakuje obywateli - przeciwnikow tzw. brej zmiany jest zdrada.

Mam nadzieje, z politycy parlamentu europejskiego popra pro-demokratycznego kandydata i Polska nadal mogla byc dumna z JE Donalda Franciszka Tuska.

Patriotow zapraszam do #bojowkadonaldatuska

#neuropa #polityka #tusk #parlamenteuropeiski #uniaeuropejska #europa
  • 5
  • Odpowiedz
demokratyczne


@Goofas: Powiedz drogi patrioto czy zdradą nie jest domaganie się międzynarodowych sankcji i ingerencji w wewnętrzne sprawy Polski?

Przypomnę tylko, że kryzys w TK rozpoczął się kiedy partia jaśnie pana króla Europy powołała nielegalnie dwóch sędziów TK, a nowy już prezydent odmówił przyjęcia od nich, oraz od trzech legalnych, ślubowania. Tak samo jak w kwestii mediów publicznych zachowujecie się jak hipokryci i tak samo atakujecie elektorat przeciwników.

Polacy nie popierają
  • Odpowiedz
via Android
  • 2
@O5KAR: Zatem powiadam Ci, miśku, ze faktem jest ze rzad powinien samemu rozwiazac sprawe z TK. To prawda. Tyle ze PiS nic nie zrobil tej kwestii.

Po pierwsze -przyjal kilka niekonstytucyjnych ustaw "naprawczych" ktore jeszcze bardziej oraly TK.

Po drugie -przystepujac do UE przyrzekalismy, z bedziemy przestrzegac demokratycznych standardow. Oranie TK takim standardem nie jest. #!$%@? mediow publicnych i atak na media prywatne takim nie jest. Demontarz sedziow tez takim standardem
  • Odpowiedz
@Goofas: Zrobił, przejął go tak samo jak PO próbowało przed wyborami.

Po pierwsze, drugie i trzecie to nadal wewnętrzne sprawy Polski i nigdzie, w żadnym z traktatów nie ma słowa o wspólnych zasadach co do wewnętrznej legislacji, ani sądownictwa. Cała procedura opiera się o enigmatyczne i ogólne stwierdzenia, przewodniczący RE nie ma kompetencji żeby ją uruchamiać, a z powodu ewidentnego konfliktu powinien milczeć w tej sprawie żeby nie uznać tego za
  • Odpowiedz
Zrobił, przejął go tak samo jak PO próbowało przed wyborami.


@O5KAR: PO wybrało 3 legalnie, prawnie i zgodnie z Konstytucją sędziów TK. Nazywaj rzeczy po imieniu.

Po pierwsze, drugie i trzecie to nadal wewnętrzne sprawy Polski


@O5KAR: ... z którymi PiS ma problemy i jakoś im te lewackie standardy przeszkadzają

i nigdzie, w żadnym z traktatów nie ma słowa o wspólnych zasadach co do wewnętrznej legislacji, ani sądownictwa.


Domyślam się,
  • Odpowiedz
@Goofas: Oraz dwóch nielegalnie, to nie ja mam problem z nazwaniem tego. Nadal nie rozumiesz, bo bez względu na to która partia ma, lub miała problem z "lewackimi standardami" to one są nadal wewnętrzną sprawą Polski, a kryteria akcesji dotyczą właśnie tego, akcesji i nadal są nieostre. Traktat Amsterdamski już od pierwszej linijki brzmi obrzydliwie ideologicznie, ale gdyby go brać na poważnie to podobnie wasz rząd byłby pod ostrzałem.

starsze cały
  • Odpowiedz