Wpis z mikrobloga

Pytanko do użytkowników iPhone 4S i nie tylko. Muszę wymienić u różowego baterię w tym telefonie. Z wymianą sobie poradzę, ale mam pytanie odnośnie zamiennika baterii - polecilibyście któregoś ze sprzedawców z allegro, albo jakiś sklep gdzie mogę kupić baterię? Ori to wiadomo tylko apple. Jakiś dobry zamiennik preferuję. Miałem jechac do @iPatrol na wymianę, ale jestem na drugim końcu polski teraz i lipton :(

#iphone #iphone4s #pytaniedoeksperta trochę też #elektronika więc pozwolę sobie ich zawołać. No i oczywiscie #naprawiajzwykopem ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • 13
  • Odpowiedz
@Rupertciak: Boszz... bawisz się w odpowiedzi jak na elektrodzie? I kij, że ma 6 lat jak użytkująca go osoba jest zadowolona i nie chce zmieniać?
@dewastatorpierdziaw: :( może wypowie się jakiś użytkownik 4S który wymieniał baterię i był zadowolony :)
  • Odpowiedz
@Triak: Nie bawie się w odpowiedzi jak na elektrodzie, ale wołasz tagi po to, że chcesz naprawiać telefon za 300 zł do ktorego bateria to 100-120 zł. Sorry, ale to cebulactwo. Oryginału nie dostaniesz NIGDZIE, a kupowanie chinola w wyżej wymienionej cenie to cebulactwo - chytry dwa razy traci. Jeśli telefon ma spierdzieloną baterię to nie jest to telefon sprawy, a użytkująca go osoba powinna się pogodzić, że elektronika się zużywa.
  • Odpowiedz
@Rupertciak: No a kto do cholery powiedział, że chce na to wydać np 30 ziko co? Czy Ty sobie ubzdurałeś tylko tak? Wiem, że oryginału nigdzie nie dostanę, ale są zamienniki gorszej i lepszej jakości nie sądzisz? Czy Ty wszystko pchasz do jednego wora? Chyba logicznym jest, że elektronika się zużywa... nie wiem tłumaczysz jak 5 latkowi który myśli, że wszystko jest wieczne... a idz pan w chu....
@dewastatorpierdziaw: dziwny
  • Odpowiedz