Wpis z mikrobloga

Jeżeli uważasz, że tatuaże to kwestia osobista i jeżeli kobieta/mężczyzna czuje się z nim lepiej to zostaw plusa.

Dla mnie każdy ma prawo decydować za siebie i mieć w dupie czy jakiemuś rozpustnikowi się to podoba czy nie. Jeżeli się znudzi to znaczy, że nie była to do końca przemyślana decyzja co też jest tylko i wyłącznie sprawą właściciela.

PS Co to za moda żeby mówić komuś co jest spoko a co nie. Ludzie szanujmy wybory drugiego człowieka. Nawet gdyby miał to być żubr z "żubra" czy jeleń z "Jagera".

#tatuaze #takaprawda
  • 12
  • Odpowiedz
@Stanley89: na mirko jest tendencja do #!$%@? się do czegokolwiek. Wszystkiego, co odstaje od upodobań piwniczaków. Wszystko opluć, zmieszać z błotem, jeśli tylko odstaje od normy. Wąskie spodnie? Pedały! Chockery? Dupodajki! Tatuaże? Zjeby i kriminały. Kolorowe włosy? Gejoza/#!$%@? umysłowe!
A potem wysyp tysięcy wpisów "czemu żadna mnie nie chce, jestem takim wrażliwym mężczyzną". Nasiąkają mentalnością innych aspołecznych typów, których formą męskości jest 40 kilo nadwagi, koszula w kratę i spodnie o
  • Odpowiedz
@Stanley89: Jedyne tatuaże z jakich można się śmiać to te obiektywnie okropnie wykonane(ale z drugiej strony, to nie my będziemy to na sobie nosić prawdopodobnie do końca życia) i przekazujące patolskie treści(i tu z drugiej strony, osoby je noszące są z nich dumne i im się podobają)
Przynajmniej tak na moje.
  • Odpowiedz