Wpis z mikrobloga

pytania do Piotra T. na grupie:

Cytowany tekst...Podkreślam , że poniższa treść są to zebrane treści, pytania z internetu. Nie mają na celu nikogo oskarżyć, a raczej upewnić się co jest prawdą a co nieprawdą. Jeżeli to możliwe proszę o odp tak lub nie:


Cytowany tekst...1. Czy w noc zaginięcia Ewy T. nocowali bezdomni w pobliżu mostu Św. Rocha?

2. Czy więźniowie po zaginięciu Ewy w porannych godzinach wysprzątali teren nad Wartą ?

3. Czy to prawda , że znaleziono rękę a następnie korpus , należący do 1 osoby bezdomnego, a winny morderca popełnił samobójstwo ?

4. Czy Arkadiusz T. znajomy Adama O. dzwonił do klubu mixtura ?

5. Czy było logowanie Ewy z konta google ? 5. Czy sms z okupem nadesłano z Konina ?


Cytowany tekst...6. Czy Adam O zgłosił zaginięcie kolejnego dnia ok.17 ?

7. Czy Piotr T stwierdził już w pierwszych dniach, że Adam O jest niewinny ?

8. Czy przeszukano mieszkanie Adama O w 1 tygodniu po zaginięciu Ewy T ?

9. Czy znaleziono nad terenem Warty tel. identyczny jak Ewy T ?

10. Czy Adam O został przesłuchany w 1 tygodniu zginięcia Ewy T ?

11. Czy ARKADIUSZ T to kolega ADAMA O ?

12. Czy ADAM O nie odebrał tel. od Adama Z mimo iż zdenerwowany oczekiwał na Ewę?

13.Czy eksperyment badający zepchnięcie ze skarpy okazał się nierealny ?

14. Czy Adam Z z Ewa T się lubili ?


Cytowany tekst...15. Czy Adam O wysłał wiadomość Ewie o treści bez komentarza ?

16. Czy Piotr T korzystał z prywatnego profilu google Ewy ?

17. Czy Adam Z zaznaczył w sądzie, że został wplatany w coś czego nie zrobił ?

18. Czy Adam O powierzył laptopa Ewy obcej osobie, która zaproponowała mu pomoc ?

19. Czy gmail Ewy był całkowicie wyczyszczony z plików i z wiadomości ?

20. Czy ktos składał Ewie niemoralną propozycję ?

21. Czy doszło do kłótni między mężczyznami a Ewą w trakcie wędrówki z kręgielni do pijalni ?

22. Czy w grudniu na komisariat policji zgłosiły się 2 młode kobiety , które zgłosiły , że zaczepiał je mężczyzna wysoki 180cm w niebieskiej kurtce a na tapecie miał zdjęcie Ewy T.?


Cytowany tekst...23. Czy Adam O był zazdrosny o Adama G ?

24. Czy Piotr T był na oględzinach ciała Ewy?

25. Czy ciało Ewy było zachowane w dobrym stanie jak na okres w którym znajdowała się w wodzie ?

26. Czy Ewa miała na nadgarstku napis powodzenia ?

27. Czy ktoś z członków rodziny dotykał dowód Ewy ?

28. Czy zaginął , któryś z dowodów, monitoring ?

29. Czy Piotr T nakłaniał Adama O do zlikwidowania konta na facebooku ?

30. Czy Piotr T nakłaniał Adama O do spotkania w cztery oczy ?

31. Czy Adam Z posiadał nr tel do Adama O ?""


pozostała cześć odpowiedzi z obrazka:

> 21. Według relacji osób, które szły wtedy z Ewą doszło do kłótni jednak Ewa w niej nie uczestniczyła.
> 22. Skąd pochodzi ta informacja?
> 23. Kim jest Adam G.?
> 24. Nie, nie było mnie przy tym.
> 25. Proszę sprecyzować w oparciu o fachową wiedzę czym jest dobry stan zachowania zwłok po upływie 8 miesięcy przebywania w wodzie.
> 26. Nie, nie miała takiego napisu.
> 27. Jedyną osobą, która mogła dotknąć tego dowodu był nasz tata. Jest pewien, że tego nie zrobił. Wierzę mu.
> 28. Tak, zaginął mintoring jednej z kamer hotelu IBIS.
> 29. Nikogo nie nakłaniałem do usunięcia żadnego konta. Zasugerowałem jednak aby Adam Z. usunął konto lub je utajnił. W jednej z naszych rozmów stwierdził, że dostaje niedwuznaczne pogróżki. Decyzja należała jednak do niego.
> 30. Jedną z zagadek jest jak Adam Z. wszedł w posiadanie drugiego numeru telefonu Adama O. Być może był to jego numer służbowy.

ps: niczego nie obiecywałem.

Nie mam również zamiaru przedyskutowywać tych pytań ponownie. Odpowiedzi są zwięzłe i przejrzyste.


#ewatylman
mirek_1 - pytania do Piotra T. na grupie:

 Cytowany tekst...Podkreślam , że poniższ...

źródło: comment_JJfsvr1y7ydR2o6INsOQVT2D1voVibC6.jpg

Pobierz
  • 4