Wpis z mikrobloga

Halo, Wykopki z #warszawa, szukam dobrej szkoły jazdy, w okolicach Bródna, najlepiej takiej z kulturalnymi instruktorami, bo doświadczenia z jednym kursem, a właściwie z instruktorem (okropny cham i prostak, rzucał przekleństwami co 5 metrów, nie miałam możliwości zmiany tego buca) już mam, niestety nie za dobre, krótko ujmując - zniechęciłam się bardzo do jazdy samochodem. Chce podjąć się jeszcze raz nauki w szkole jazdy. Z tego co czytałam to w internatach polecają piero i model, macie jakieś doświadczenia z tymi osk? Może polecicie coś innego? #prawojazdy
  • 5
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@nataliafcb jak jestes w stanie dojezdzac to ze szczerego serca polecam Kordiana Wójcika i LWAWA no tyle ze oni w srodmiesciu. Ucza prowadzic samochod a nie zdac egzamin. Polecalam juz kilku osobom i kazda zadowolona, egzamin zdany, jazda komfortowa.
  • Odpowiedz
nie miałam możliwości zmiany tego buca)


@nataliafcb:

jak to jest #!$%@? możliwe. W moim OSK 9 lat temu jak jeszcze nie było wszystko podporządkowane klientowi instruktorzy się gryźli w język nawet przy największych idiotach byle ich nie zmieniali i podpierdzielali do dyrekcji
  • Odpowiedz