Wpis z mikrobloga

Jak to jest, że jesteś wolny już ponad 3 miesiące i nic ciekawego nie było, a gdy już wybierzesz sobie cel, zajebisty cel, to nagle zjawia się chętna dziewczyna, równie zajebista? Ma ktoś kontakt do tego typa, co przez 3 lata żył trójkącie z niczego nieświadomymi dziewczyn?
  • 52
@domofon: Tak chciałem zrobić, ale niestety ta pierwsza, która co jak co bardziej mi się podoba, jest bardzo grzeczną dziewczynką i pewnie gdyby wyszło, że zszlaufiłem tak jakąś dziewczynę, to bym już nie miał u niej szans :<
@wupes: No ale jak to? Będzie zła za Twoją przeszłość? Wystukaj tą chętną i zacznij podbijać do tej właściwej. Nic przed nią nie ukrywaj i będzie git. Jak 3 miechy jesteś sam i się nie wyżyjesz to możesz "spalić" podryw na początku, bo zaczniesz myśleć #!$%@?;) A tak- na spokojnie będziesz mógł dążyć do celu:)
@domofon: Tak, przeszłość bardzo wpływa na człowieka i od razu można zobaczyć kogoś zepsutego moralnie (dla kogo nie warto poświęcać czasu).

@wupes: http://www.wykop.pl/wpis/221367/6-dzien-bez-alkoholu-dzisiaj-impreza-zobaczymy-czy/

Jeśli to jej nie będzie przeszkadzać, to raczej leje na takie rzeczy jak to kogo zaciągnąłeś do łóżka. Dla pewności można zablokować tamtą chętną na fb ;p.

BTW: Jakie województwo?
@wupes: Ale jaki to problem? To dobrze, że zacząłeś startować do grzecznej. Kontynuuj natarcie. Zresztą już sobie odpowiedziałeś, że bardziej Ci się podoba, to po co w ogóle sobie zawracasz głowę tą drugą.
@Ned: Oczywiście, że tak doradzam. Będzie później chłopaczyna pluł sobie w twarz i zastanawiał się "co by było gdyby". A tak będzie mógł zacząć związek z głową wolną od tego typu problemów, a co za tym idzie- prawdziwie się zaangażować.