Wpis z mikrobloga

Wymieniał ktoś wyświetlacz w #xiaomi #mi4c ? Mi wymieniali w takim serwisie w mieście czekałem 2 tygodnie. Dzisiaj odbieram i juz widzę że nie chce się odblokować (z tą blokadą na przypadkowe odblokowanie) szybko jakieś połączenie testowe i okazało się że czujnik zbliżeniowy nie działa, a przy połączeniu jak ekran zgaśnie to już telefon sie nie wybudza póki ktoś po drugiej stronie sie nie rozłączy, no i ekran widać wystaje bardziej z pół milimetra, od razu powiedzieli mi że jest na klej a nie taśmę tak jak było oryginalnie. Miałem już tak z tym wybudzaniem przy szkle, ale wtedy je zdjąłem i było cacy. Ekran przez te 5 minut jak miałem telefon w ręce wydawał mi się pożółkły tak jak w trybie czytania, po włączeniu trybu czytania żółty jeszcze bardziej. Mają to poprawić do jutra ale coś czuję że będę nie zadowolony. Pytanie czy tak to juz jest czy robią mnie w wała bo kupili jakiś najtańszy ekran i skasowali 300zł. Oddałem na miejscu bo chciałem to szybko załatwić i nigdzie nie wysyłac telefonu, a wyszło tak że i tak ponad 2 tyg bez telefonu i jeszcze nie jestem zadowolony, nawet jak poprawią tak że czujnik zbliżeniowy zacznie działać.
  • 7
@spychool1: Ja mam talent do rozbijania ekranów i zawsze kupowałem takie za 20 dolarów. Nie było jakiejś wielkiej różnicy względem oryginalnego. Ale inna sprawa jest, gdy płacisz 20 dolarów i wymieniasz sam, a inna gdy 300 zł i wymagasz, że wszystko będzie działać jak nowe. :P
U mnie w nowym mi4c było podobnie. Telefon po nawiązaniu połączenia i wygaśnięciu ekranu przestawał reagować. Dopiero odblokowanie bootloadera i wgraniu miui polska rozwiązało problem..