Wpis z mikrobloga

1168424 - 22 = 1168402

Chyba muszę przeinstalować #locus, bo coś znowu #!$%@?ł:/ Tak jakby się wyłączył, zawiesił, czy coś jeszcze innego. Jak widać zorientowałem się niedługo po tym, więc większość trasy zapisało. Nie wiem o co kaman: jak odblokowałem ekran, to zobaczyłem, że ładuje mapy i piknęło na znak złapania fixa. Apka nie była rzucona w tło, czy coś podobnego. Wiadomo, telefon to na obecne czasy padlina, ale z #oruxmaps nigdy coś takiego się nie przytrafiło, jeśli nie robiłem cyrków w stylu uruchomienie, aparatu, przeglądarki, czy zostawieniu apki w tle. BTW, ostatnio orux przeszedł face-lift. Pojawił się boczny, wysuwany panel, gdzie jest szybszy dostęp do niektórych funkcji. Jest też coś z trasą w trybie śledzenia (nawigowania po przygotowanej, lub wyznaczonej trasie) - jest kolorowa i te kolory prezentują nachylenie terenu. Całkiem ciekawa funkcja:)

W tym tygodniu to już 39km!
#rowerowyrownik

Wpis dodany za pomocą tego skryptu

Pobierz brachistochrona - 1168424 - 22 = 1168402

Chyba muszę przeinstalować #locus, bo coś...
źródło: comment_43shCNf7jVoCsxkpZq2lwZZboC7B7omQ.jpg
  • 6
spróbuj czy bez pro zadziała: Dane / Trasy / opcje katalogu z trasami (te kropeczki) / Edytuj / klik w niebieską kreskę, pojawi się więcej opcji / tryb "zmiany wysokości" / wedle uznania,


@trace_error: dzięki! Działa! Całkiem fajne, chociaż te dane wysokości są coś nie teges:) Ale niech będzie i tak. Żeby wgrać własne dane chyba trzeba mieć pro, więc może dlatego:)

aha, przy Imporcie tras .gpx czy .tcx zaznacz opcję