Wpis z mikrobloga

Dobry wieczór, coś się popsuło nie było mnie słychać i powtórzę jeszcze raz.
Wynik tegorocznych Oscarów to jest jakaś porażka, ja myslę, że to akademickie #!$%@? głupie społeczeństwa, te #!$%@? banda imbecyli, która głosowała na tych #!$%@?ów Afflecków z Manchesteru to jest jakieś #!$%@? nieporozumienie. Jeśli tyle dla was znaczy, tyle dla was znaczy ludzie takie zaangażowanie aktorskie jak Mortensena, gdzie przedstawił w tym filmie ojca, męża, człowieka i wszystko inne i dla was to znaczyło tak niewiele, to was się powinno #!$%@?ć #!$%@?, tak się powinno was #!$%@?ć jak tylko was może #!$%@?ć Black Lives Matter, Żydzi was tak nie wyruchali jak was BLM wyrucha, aż was będą łańcuchy na szyi swędziały z bólu. To jest dramat #!$%@?, to jest dramat, że na tej antyludzkiej gali, na tej gali na której media nie były w stanie powiedzieć, że główną nagrodę zbezszczeszczono, że ten film ma #!$%@? montaż, że te akademickie #!$%@?, powtarzam, akademickie #!$%@? będą takim filmom przyznawać statuetki i po roku zapominały, że to nie jest czymś wartym tego, by tak traktować La La Land. Będzie was BLM ruchać w dupę, będzie was BLM będzie #!$%@? dymał tak jak was Żydzi nie dymali, ta #!$%@?, ten mały karakan Kimmel prowadzący gali zniszczy was. Nyong'o, Ali, Smith, telewizje CNN będą wam #!$%@? odbierały smak życia wy #!$%@? idioci, akademiccy, hollywoodzcy idioci. Ja mam to w piździe #!$%@? bo mnie stać na wszystko, będę robił Transformersy i zatrudnię Wahlberga jeszcze dzisiaj, już kontrakt podpisany i będę się z was #!$%@? frajery śmiał, że wy takie głupie są tacy #!$%@? debile, które to #!$%@? czarne wybrali na statuetkę. Nie Mortensena, nie Arrival, tylko na jakieś #!$%@? Afflecki w dupe #!$%@? #!$%@?, na Mahershalów #!$%@?ńców głosowali, to właśnie jest ta #!$%@? Akademia, przez taką #!$%@?ę Akademię przez was #!$%@? #!$%@? nic się w tej nagrodzie nie zmieni, bo jesteście #!$%@? warci jak Moonlight i trzeba was #!$%@?ć, ruchać i na was zarabiać, bo jesteście bandą akademickich kurów i nieudaczników, rozumiecie to? A wam kochani, którzyście głosowali na dobre filmy, którzy wspomagali prawdziwą sztukę, dziękuję. Bo to garstka ekspertów, garstka ekspertów to jest jakieś kilka osób... Wyłącz tą kamerę bo ci ją wyłączę na amen! Tak, tak tylko się w tej #!$%@? akademii nadaje powiedzieć wam w ryj wreszcie, wy głupie #!$%@?, że jesteście ignorantami, że #!$%@? wasze #!$%@? posady po znajomości to jest wasz majestat, wasza godność, robota #!$%@? w branży filmowej i karta z debetem, to wy #!$%@? "eksperci", #!$%@? z wami, nie warto było #!$%@?, nie warto było robić nic, co wy się... Aaa, szkoda #!$%@? gadać, szkoda strzępić ryja, naprawdę. Niech was, słuchajcie ci, którzyście, głupie #!$%@?, #!$%@?, głosowali na Afflecka, niech was szlag trafi, #!$%@? warci, jesteście antyekspertami, jesteście. Dobranoc.

#pasta #gownowpis #oscary2017
  • 2