Wpis z mikrobloga

Mirki i Mirasy! Ze względu na to ze przesiadłem się na Octavie RS, z bólem serca muszę rozstać się z moim oczkiem- Volvo V60 z końcówki 2011r. 1 właściciel od nowości, serwisowany w Gdyni w autoryzowanym salonie Volvo. Silnik diesla 2.0 163km, przebieg 178tys. Jedna z piękniejszych opcji- podgrzewane polskóry, xenony, największa nawigacja, 2 strefy klima, parktronic i wiele wiele innych. Cena katalogowa 177tys zł. Do oddania za 52tys. Za auto ręczę głowa! Auto po wymianie oleju i hamulców. Komplet zimowek + komplet letnich na feldze 17''. W razie pytam zapraszam na priv:) #pokazauto #sprzedam #sprzedamauto
M.....p - Mirki i Mirasy! Ze względu na to ze przesiadłem się na Octavie RS, z bólem ...

źródło: comment_Cm1xFyGp8nQRuNKUGxTXa0fGXfrrEzw6.jpg

Pobierz
  • 100
  • Odpowiedz
@PanKracy582: ceny volvo V60 za bardzo sie nie zmieniły wiec można ja przełożyć do aktualnych realiów i cenników w salonie. Tym bardziej ze od 2011r nie ma nowego modelu a jedynie facelifting. Po za tym napisałem ze opcji jest dużo dużo więcej których nie wymieniłem, wiec przystanę przy swoim zdaniu ze to zajebiscie ważna informacja.
  • Odpowiedz
@Max_Sop:
#!$%@? logikę.
Moje auto kosztowało nowe 63000$.
Teraz kupisz laleczke za 20000 PLN.
Co za bzdurna informacja xD

A gdyby ktoś był serio zainteresowany to by poprosił o VIN i specyfikacje w od dealera :)
  • Odpowiedz
@PanKracy582: to co masz za auto ze jest warte 1/10 ceny katalogowej a jest produkowane z prawie niezmienionej formie (bo to jest meritum dlaczego ta informację wpisałem)? Gdyby nie kwoty pomyślałbym ze masz ładę. Serio kolego nie masz sie do czego #!$%@?ć? Musisz być strasznie sfrustrowanym i smutnym człowiekiem.
  • Odpowiedz
@leesiuu: Hahaha, wiesz, pomyślałem ze tu sami informatycy 15k, wiec może któryś się skusi ( ͡° ͜ʖ ͡°) tym razem będzie "Polak płakał jak sprzedawał" No i jeździłem nim tylko w niedziele babcie do kościoła odwieźć :D
  • Odpowiedz