Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
Wiecie dlaczego Badoo, Tindery i Sympatie nie mają żadnego sensu w znajdowaniu dziewczyn?
Dłubie w tych aplikacjach od niedawna, moze 3-4 miesiące, umowilem sie z kilkoma dziewczynami, ale chyba jestem zbyt #!$%@? żeby pociągnąć relacje dalej xD
Tak czy siak, poznałem jedną z którą utrzymuje kontakt do dzisiaj, coś tam między nami zaiskrzyło ale nic szczegolnego, skonczylo sie na 5 spotkaniach a teraz jedynie fejsbuk. Wciąz ma konto na tych smiesznych portalach mimo ze oboje je usunelismy i pokazała mi screen z Symaptii niedawno gdzie miała prawie 2500 odwiedzin (gdzie ja, facet miałem max 50 może 70 kiedyś tam, a odpisuje jedynie wtedy gdy ja napisze xD), dostała też 400 wiadomości typu "hej, co tam", niektórzy ponoć bardziej się starali.

Zmierzam do tego że trzeba mieć zajebiste szczęście żeby wyrwać dobrą dziewczyne gdziekolwiek z takiego serwisu, a jedyna mozliwosc zeby zaimponować w takiej sytuacji to tekst i proba nawiązania kontaktu z kimś kto nic o sobie nie napisał a tutaj wiadomo, szansa jest niewielka żeby przebić się przez taki tłum. To jak gra w totka.

W sumie nie żebym winił świat za to, że kobiety w kwestii szukania partnerów mają łatwiej, my faceci w wielu innych sytuacjach mamy latwiej wiec jakas rownowaga jest zachowana, nie mniej jednak sytuacja ta pokazuje że #!$%@? nie ma się co wysilać skoro taka loszka ma ~2000 innych w kolejce i moze przebierać jak chce ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( https://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: dorotka-wu
  • 6
  • Odpowiedz
@AnonimoweMirkoWyznania: prawda jest taka że jak dziewuszka ogarnięta, ładna i wysłowić sie potrafi to ma juz faceta i o badoo nie musi nawet czytać. Tam w większości to tępatość do zadymania (oczywiscie kazda podpis 'nie szukam przygód'), laski z dziecmi, ogółem wycieruchy imprezowe, laski pozwiązkowe które chca upuscic emocjom zakładając konto, niestabilne emocjonalnie księżniczki w dupe #!$%@?, laski fiterki które na 800 zdjec- 792,6 to foty z pakerni/ fit szamy i
  • Odpowiedz