Wpis z mikrobloga

ja #!$%@? ale ta gra to szmira
- pada się na kila strzałów
- mało ammo
- skradanie nie daje satysfakcji
- pojazdy latają jak kostki mydła w wannie
- doczytujące się co chwilę tekstury na #ps4 rażą w oczy
- AI na poziomie ziemniaka
- postać ociężała niczym głaz




#ghostreconwildlands #wildlands
  • 6
@Trajforce
@vg24_pl no ja bym był jednak daleki od porównywania tych dwóch gier. Faktycznie,przychylam się do tego co mówi kolega, gra wymaga mnóstwa patchy, Nie ma opcji by naprawili ją przed premierą. Na plus mogę zaliczyć feeling strzelania, balistyka broni, siła pociskow, no i bądź co bądź nawet fajne widoczki i extremalnie fajny system budowy postaci. Dałbym stówę za tą grę plus 50 za season pass, bo przy odrobinie dobrych chęci można
odpowiedz


@Trajforce: Tak bardzo jak chcialem by The Division wypalilo tak bardzo chcialbym, aby Wildlands byl dobra gra. Reddit jest pelny hejtu po graniu w bete i zgadzam sie z wiekszoscia wad, ktore wymieniaja, ale z drugiej strony wiekszosc osob opisuje ta gre jakby byla totalna szmira, a na ta chwile mysle, ze jest solidna 7/10 do pogrania w co-opie ze znajomymi, oczywiscie nic co kupowalbym w dzien premiery za nominalna
@prodigi survival, lecisz na misję odzyskania leków w DZ,śmigło się rozbija,ty z podartym kombinezonie trafiasz w sam środek burzy śnieżnej gdzie temperatura spada do -40 i w tych warunkach zamarzasz w kilkadziesiat sekund, musisz dostać się do dark zony i odzyskać leki. W międzyczasie dostajesz sepsy i czas życia zostaje określony na godzinę. Możesz przedłużyć go lekami,ale im więcej zazyjesz tym krócej działają. Musisz sobie stworzyć/znaleźć broń/ciuchy/jedzenie/picie/leki , a to wszystko pod
@Kick_Ass: Twoj opis brzmi bardzo zachecajaco, byc moze sprobuje dzis wieczorem choc ekipy nie mam zupelnie. Czy survival jest dostepny dla podstawowej gry czy trzeba miec jakies DLC?