Wpis z mikrobloga

@Pantalonek: 1. Nie znamy wszystkich, ale to się pojawiło - będzie wiadomo 28.02 na konfie.
2. To wiem, dalej nie wiadomo tak naprawdę niczego, wliczając w to jakie platformy będą emulowane.
3. Kiedy? Jakie? Czy? Brak danych, brak potwierdzonych informacji
4. Jak wyżej.
5. #!$%@?! :D
5a. Może friendcodów nie będzie, ale co będzie? ID z WiiU? Kolejny login, ten który można było rezerwować od niedawna?
5b. Serio są takie #!$%@??
@ja-jasiek: Co będzie na VC? Podejrzewam wszystko co dadzą radę zemulować na tym procesorze. Niestety ich debilna polityka sprawi że będzie to tylko połowa tego co moglibyśmy chcieć, za drogo i po 1 sztuce co 2 tygodnie.

Innokolorowe Joycony jestem pewien że będą jak rynek się nasyci obecnymi kolorami. Tak jak innokolorowe ds'y etc. Chyba że sprzeda się jeszcze gorzej od wii u... Potwierdzone dane to może nie są, ale dywagacje
@ja-jasiek: Jeśli konsola ma mieć możliwość podłączenia do tv i robić za stacjonarną - miło jakby yt/netflix/przeglądarkę itp miała, brak tego po prostu pokazuje jak bardzo za wcześnie wychodzi system/konsola. Tak samo jak brak pełnych opcji multi, które kiedyś tam będą dostępne (wrzesień?). Co do kolorów, fajnie jakby dali ich więcej, niczemu to nie szkodzi a pozwala na personalizację.
Bardziej interesują mnie problemy z wydajnością w trybie TV, gdzie w handheld
Nekrowątek, ale co tam XD
@goomba-pl: to poważne problemy :<
@Wapniak: mnie to aż tak bardzo nie boli, bo sprzęt do grania ma służyć przede wszystkim do grania - potem się okaże, że najlepsze premiery na Switcha to będą to od Netflixa xD Na całe szczęście wyjaśniło się, że Joycony to kwestia złej lokalizacji anteny bluetooth. No i wygląda też na to, że nie wszystkie mają ten problem. Mógłbym rzucić