Wpis z mikrobloga

@Jarsha: skoro tak sądzisz. Ja sądzę że wzrosty BTC krótko terminowo się wypaliły i rynek jest MEGA WYKUPIONY. W mojej ocenie korekta należy się jak psu buda. I myślę że te 800 USD jest takim PEWNIAKIEM - z nadzieją z mojej strony na wachnięcie do 500 USD ( mniej realne ale nie niemożliwe -moim zdaniem do osiągnięcia korekta )
proszę zauważyć że jesteśmy na historycznym maximum. A w takim przypadku jeszcze
@giermek: To jest moje BARDZO poważne zdanie. To nie jest trolowanie. Tylko spojrzenie z dystansu na sytuację na BTC. Oczywiście nie przegadam napaleńców którzy i tak będą kupowali teraz na górce. To dzięki Wam BTC istnieje.
@pawlo74: niestety nie którzy zawsze będą nazywali trolowaniem gdy ktoś coś pisze nie po ich myśli a prawda jest taka że moja ocena sytuacji jest jak najbardziej miarodajna i racjonalna. A mianowicie mówię tyle i aż tyle że BTC należy się korekta. A że jesteśmy na historycznej górce to spadek o 50 % należy się jak psu BUDA BTC.
@pawlo74: a teraz bYE Panowie idę spać. Nie ślęcze jak Wy nad wykresami :) Telefon sam mi wyśle powiadomienie gdy będzie 600 USD i 500 USD. ( myślę do 3 miesięcy o taki kurs się zachaczy BANKOWO ! )
@Gensek: No ja tak właśnie sądzę. Generalnie liczę, że jeszcze spadnie, bo jak zwykle gdy dokupię, to potem żałuję, że nie dokupiłem więcej. Tak po kursie poniżej 1000$ to bym chętnie przytulił, ale 500$ to abstrakcja. Zwłaszcza teraz jak dopiero co były spadki najpierw o ~20%, a potem o ~10%.
@Amelek: Serio pytam kiedy Ty to 500$ planujesz zobaczyć. Jutro, za tydzień, za dwa, za miesiąc, za kwartał, za pół