Wpis z mikrobloga

#kobayashisanchinomaiddragon - ta początkowa scena z Lucoą i Kanna jedząca losowe stworzonka i scena z arbuzem xD Thoru mająca swoje projekcje na temat czających się w oceanie niebezpieczeństw xD Czy budżet na animację KyoAni kiedyś się wyczerpie? Sceny obyczajowe są lepiej poprowadzone niż w dużej maści produkcji skupiających się głównie na sol. Fajerwerki :D Ogólnie ciekawe jak bardzo konwencje nerdowskie w Japonii są w różnych anime przerysowane, a ile w tym prawdy (bazując na takim Genshiken, które może być w tej kwestii najbardziej bliskie prawdy to i tak wydają się być olbrzymimi imprezami w porównaniu do takich lokalnych wydarzeń). Fafnir xD

#onihei - bardzo ciekawy odcinek i do tego bardzo smutny. Muszę przyznać, że Onihei ma jedne z najlepiej napisanych postaci w tym sezonie.

#anime
jaqqu7 - #kobayashisanchinomaiddragon - ta początkowa scena z Lucoą i Kanna jedząca l...

źródło: comment_7DIoEumG9KCyQLfc9y3n6GumzWR4Bj52.gif

Pobierz
  • 9
  • Odpowiedz
@jaqqu7: to pisz normalnie bo skąd ja mam wiedzieć co to jest. może jeszcze z każdego słowa w tekście tylko pierwszą literę napiszesz. a ja mam się domyślać co to znaczy. pomyśl może o czytelnikach. co. bo to taki egoizm jest. ja wiem. to oni też będą. akurat.
  • Odpowiedz
@wykopowy_on: Trzeba jednak trochę przeboleć, że Onihei wygląda miejscami bardzo nierówno od strony technicznej, bo to jednak nowe studio i czuć ograniczenia budżetowe, ale z odcinka na odcinek jednak widać poprawę w reżyserii i montażu. Do tego sceny walki są bardzo solidnie zrealizowane.
  • Odpowiedz