Wpis z mikrobloga

@Przesmyk ja się strasznie boje zębów samych w sobie, ich widoku, czytania o nich itp. Jak musiałam się uczyć na studiach o próchnicy to prawie rzygalam i czytałam notatki z oczami przyslonietymi palcami xD bardzo się boję, że wypadną mi zeby, często mi się to śni (ale dentysta mówi ze nie wypadną :D). A samego leczenia się nie obawiam tylko kosztów ; P

Dasz rade na pewno :) zobaczysz jaka będziesz miał
@felixa ostatnio się właśnie przelamalem lęk do dentysty i postanowiłem jako postanowienie noworoczne doprowadzić je do porządku, póki co już 1000 zl wydałem na licówki i plomby i walczę dalej ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@Przesmyk:
tak btw jesli jestes z Warszawy na Żeromskiego ale masz chec podjechac to otworzyli u nas nowy punkt white dental.
Robia zeby za pol darmo i maja najnowoczesniejszy sprzet. Komputerowe znieczulenia itp itd. Nawet kamerke chyba maja zeby poogladac sobie na monitorze co Ci robia:) za znieczulenie, borowanie, i wypelnienie dosc sporej dziury zaplacilem 150zł. Pewnie klientow naganiaja poki co niska cena ale warto korzystac poki mozna:) mozna sie umowic
@felixa:
Nie, na szczescie nie trzeba;p
Generalnie jest mega tanio jak na taka klinike, w ktorej jest wszystko. Najlepsza sa te znieczulenia komputerowe z igielka grubosci wlosa;p Generalnie jestem strasznie wyczulony na bol zebow i dentyste, a tutaj autentycznie nic nie boli. No i nie dretwieje cala twarz tylko zab i troche w okolicy
@lupaczkokosow ja na sam ból nie jestem taka wrażliwa i samo znieczulenie takie standardowe nie robi na mnie wrażenia, wręcz jest luksusem na który rzadko sobie pozwalam Xd ale tani i kompetentny dentysta w Warszawie jest w kręgu moich zainteresowań, do tej pory chodziłam do koradentu na Puławskiej ale mam wrażenie, że troszkę naciagaja na kasę.
@felixa:
Żeromskiego 1 Lok U-9
501-772-617

Trzymaj:) Dentysta jest w tym nowym osiedlu przy metro slodowiec. Wejscie od ulicy Żeromskiego.
Zadzwon zapytaj. Generalnie polecam bardzo. Najlepszy dentysta jakiego do tej pory odwiedzalem