Wpis z mikrobloga

Nie mogę jak ten lump mlaska na początku filmu. To mlaskanie to chyba jakieś tajne pozdrowienie meliniarzy. Oni się chyba tak nawołują i spotykają za garażem gdzie mlaskają do siebie tymi przepitymi ryjami XD

pomuszcie duchowo, fizycznie i inne rzeczy


benc
#bonzo #gonzo #uszatylump #klejnotmopsu #melin #melina #uszatyrolmops #uszatypigmej #bzubdynsbfnklllddhx5gshjjn #bzubdynsbfnklllddhx5gshjjn2 #polskiyoutube #infodlafanowelo #elo
RzecznikWykopu - Nie mogę jak ten lump mlaska na początku filmu. To mlaskanie to chyb...
  • 19
  • Odpowiedz
@RzecznikWykopu: owszem , te mlaskanie jest mega #!$%@?, szczegolnie jak tego ryja w dodatku nie otwiera jak gada XD niewiadomo czy, jako przerywnik gorszy jest : mlask czy wizowie, ale tajger ma #!$%@?, jest najsłynniejszym jutuberem na świecie, wie jak sie robi hip hop, mlaska i wizowiuje bo może, robi konkursy bez nagród i za kare nie założy nam panbejdża xD jedno, czego nauczyliśmy go my, my ludzie, to :
  • Odpowiedz
@RzecznikWykopu dam dwa plusy temu kto policzy ile razy gość powiedział widzowie, BTW czekałem kiedy się rozpłacze ale twardo się trzymał jak na taką smutna chwilę w jego życiu
  • Odpowiedz