Wpis z mikrobloga

#gwint kurna, czyżby goście znaleźli sposób na przerwanie gry? Gram od godziny, teraz 2x wpadłem na typa o nicku DeadMagnetic i dwa razy wygrywałem na łatwości, ostatnia karta w trzeciej turze i nagle zerwało połączenie i to niby z mojej strony. Pierwszy raz od kiedy gram w Gwinta to mi się to w ogóle przytrafiło...
  • 10
@mat1989: mi się ze 2 razy zdarzyło, że przeciwnik miał ostatnią kartę, brak szans na wygraną i dostałem popup o problemie z połączeniem po jego stronie, więc może to jakiś dziwny bug?
@mat1989: Też tak miałem - koniec trzeciej rundy, przeciwnik już spasował i mogłem również spasować i wygrać ale chciałem wyłożyć na stół resztę moich kart i nagle "zerwano połączenie z twojej strony, przegrałeś"
@mat1989: zgłoś to, duża szansa że jest to bug. Za podobne wczesniej banowali jeśli ktoś nagminnie tak robił. Był nawet jakiś polaczek przez chwilę pierwszy w rankingu z jakimś niewiarygodnym win ratio. Redzi nawet wspomnieli o nim w jednym ze streamów
@Carramba666: Nie popisuje się, mam możliwość wyłożyć karty to wykładam i tyle. A jak komuś nie pasuje przeciąganie to niech się podda i tyle - ja jak wiem że przegrałem i szkoda mi czasu to się poddaję i nie marudzę że ktoś przeciąga czy coś. Polecam wyjąć kija i wyluzować trochę, jeżeli dla kogoś takie zachowanie to nieuprzejmość albo obelga to zbyt poważnie podchodzi do gry i polecam przerwę ( ͡
@kamil062: Ja właśnie lubię, gdy ktoś wykłada wszystkie karty na stół przynajmniej na następny raz wiem czego się spodziewać po danej talii i nie ukrywam, że sam rzucam wszystkie karty mimo, że juz wiem, że wygrałem :)