Wpis z mikrobloga

Poprosze o liste polecanych (i nie) smakow I jakis komentarz. Moje wyprobowane:

- czekolada (pycha, z mlekiem jak pyszne kakalko)

- truskawka (z mlekiem jak shake truskawkowy, chociaz troche sztuczny ten aromat, troche jak lody truskawkowe, z woda troche gorzej smakuje)

#bulkpowders
  • 8
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@JestemMisiem: Ja zdążyłem wypróbować jedynie czekoladę ciasteczkową - pyszna, choć odrobinę za słodka(ale u mnie to jest trochę wypaczone, nie wypiję słodzonej herbaty) i truskawkę. Co do truskawki to polecam dorzucić banana i 100g truskawek mrożonych/świeżych. Pychota.
  • Odpowiedz
@JestemMisiem:
1. Jagody ze śmietaną - świetny smak, inny od całej reszty, rzeczywiście czuć coś jagodowego; chyba mój ulubiony
Brzoskwinie ze śmietaną - znów ciekawy, wyróżniający się smak; dopiero otworzyłem i może opinia się zmieni, ale póki co jeden z ulubionych

2. Czekolada o smaku ciasteczek - po prostu zwykły czekoladowy smak, ciężko to #!$%@?ć; bardzo dobry
Czekolada orzechowa - intensywny smak, inny od zwykłej czekolady, nie każdemu podejdzie; dla mnie
  • Odpowiedz
@JestemMisiem: Kupilem o smaku Ciasteczek korzennych to szczerze mowiac smakuje jak Coca Cola :D Wiec nie narzekam. Teraz czekolade z pomarancza mam i czekolade z mieta, po treningu strzele to zobacze :)
  • Odpowiedz
@Iliilllillilillili: wiadomo że każdy będzie miał inne doznania organoleptyczne, ale nie zgodzę się że czekoladowe ciasteczka to zwykły czekoladowy smak. Czuć ciacho, nawet lekki aromat maślany (pite z mlekiem). Moim zdaniem to najlepszy smak ciasteczkowy w porównaniu z innymi markami.
  • Odpowiedz