Wpis z mikrobloga

#czarneblachy #samochody #mercedes #nostalgia #historiajednegoczlowieka

Jak patrzycie na ludzi, który są szczęśliwi, bo spełniają swoje marzenia?
Ilu z waszych ojców i matek ma pewność, że nie zamieniło by swojego życia na inne, tylko dlatego, że w tym życiu przeżyli coś o czym zawsze marzyli?

Sorry mireczki za takie filozofowanie, ale jak znalazłem ogłoszenie Pana Bogdana to aż mnie wzięła refleksja ()

Pan Bogdan wystawił Mercedesa W201 https://www.otomoto.pl/oferta/mercedes-benz-w201-190-190-d-ID6yLUAR.html

Napisał w ogłoszeniu, że to jego samochód marzeń i odebrał go osobiście w fabryce w 1985r. Teraz go sprzedaje.

*Wyobrażam sobie go, gdy zobaczył ten samochód na wyciecze w RFN i gdy sobie pomyślał: "Ale bryka, ale bym chciał taką mieć". Wyobrażam sobie jego zapał i motywację do celu, by spełnić swoje marzenie i kupić wymarzonego Mietka.
I stało się, w 1985 r.
Wyobrażam sobie, jaki był dumny gdy go odbierał. Był tak dumny i szczęśliwy, że ma go aż do dziś. A na zdjęciach do ogłoszenia występuje razem ze swoim samochodem :)

Piękna sprawa.

Emandero - #czarneblachy #samochody #mercedes #nostalgia #historiajednegoczlowieka

...

źródło: comment_6SUQIcvXYPKxpSjJFuIseGNCODEtzc3V.jpg

Pobierz
  • 11
  • Odpowiedz
@Emandero: sam staram się żyć spełniając marzenia. Ostatnio kupiłem klawisze do nauki, teraz chyba już czas na zbieranie na Forda Probe. Wszystko staram się zrealizować prędzej czy później
  • Odpowiedz
@adgebworthy: @benzdriver: Mój starszy z wujkiem siedział na kontraktach w RFN, Iraku i nie musieli włazić nikomu w dupę, a tym bardziej SB xD Jeśli pracowało się w firmie co miała kontrakty na zachodzie i było się dobrym pracownikiem, to wtedy paszport to był formalnością. Z ich opowiadań takie auto to szło kupić za roczną zachodnią pensję, czyli mógł siedzieć za granicą 2 lata i sobie go kupił,
  • Odpowiedz