Wpis z mikrobloga

W związku z tym znaleziskiem, wszystkich mieszkańców Lublina i okolic chciałbym ostrzec przed tym typem. Agresywny, stosujący przemoc (również w stosunku do kobiet), niebezpieczny szczególnie na drogach gdzie bez wahania jest skłonny stworzyć śmiertelne niebezpieczeństwo dla siebie i innych. Porusza się samochodem Alfa Romeo o numerach LU 4168V. Uważajcie.

#lublin #agresjadrogowa
K.....e - W związku z tym znaleziskiem, wszystkich mieszkańców Lublina i okolic chcia...

źródło: comment_a1V3Q5B6Vx1q8Vw7ifk8ghhGwmBeL4zE.jpg

Pobierz
  • 69
  • Odpowiedz
@JakisTakiNick:

zamilcz jak dowodu nie masz. […] jak było naprawdę nigdy nie dowiemy się po jednej takiej fotce.


Uspokój się, wróć do zdjęcia, nad nim jest tekst. Przeczytaj go uważnie, znajdziesz tam link do nagrania. Obejrzyj je i dopiero wróć tutaj.
  • Odpowiedz
@Znawca_Bigosu: też tak myślałem dopóki nie poszedłem do pracy i nie zacząłem płacić kilkanaście tysięcy złotych rocznie składki zdrowotnej - niestety po takich przyjeżdża karetka, nie śmieciarka ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
Zgodnie z zasadą "na kazdego kozaka znajdzie sie wiekszy kozak" ten czlowiek sie kiedys nadzieje. Tym bardziej, ze nie trudno znalezc wiekszego kozaka od Niego.
  • Odpowiedz