Wpis z mikrobloga

@yourgrandma: To jest odpowiedz na to ze nie widze polonistow na ulicach od x lat ? W Londynie nie ma jakos tych problemow, poprostu kibicow tego klubu nie ma. Apropo neandertali wlasnie 3 takich chcialo sie ze mna bic bo bylem sam i nie wstydzilem sie barw co robie na codzien.
  • Odpowiedz
@yourgrandma:
populistyczne kluby ? kpisz sobie czy co ? znasz wogole znaczenie slowa populizm ?

ja tam rzadko widzę jak ktoś jest w szaliku Legii, a mieszkam na legijnym terenie

jaki to dla Ciebie jest "legijny" teren ? bo w moim mniemaniu jest to prawie cale mazowsze
  • Odpowiedz
Nazwales mnie "sebą" bo przemoc niby decyduje kto jest czyim kibicem, sam sie teraz tlumacz po co podjeles ta dyskusje. Ja wprost uznaje ze kibice Polonii sa niszowi w perspektywie calej Warszawy do tego stopnia ze ich praktycznie nie ma ( nawet jak sa w grupie nigdy nie nosza szalikow / to co wymienilem wyzej ), w stosunku co przecietny Legionista nosi na codzien.
  • Odpowiedz
Ale z tego co znam historie a znam ja dobrze to wiem, ze na pewnym etapie historii Polski jesli nie byles z wladza to nie miales nic, juz wtedy liczyl sie dostep do kasy.


@kawazrana: O czyli nawet nie spojrzysz krzywo na to, że ten czy inny był w partii albo współpracował dla osiągnięcia korzyści? Myślę, że większość kibiców ma inne podejście :D
  • Odpowiedz