Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
#feels #smuteczek #przygoda

W sobotę byłem z moim przyjacielem na piwie. Zamówiliśmy sobie jedzonko i mowimy "to zamówmy jeszcze jedno bo i tak zjemy". Pierwsze zjedzone a drugie czeka w kolejce... A nam się nie chce jeść... Kurka co z tym zrobić... Mowię więc "dajmy komuś za friko, przecież i tak nie zjemy :)" no i pytaliśmy się dziewczyn stolik obok wyraźnie zaznaczając, że to nie jest jakiś szalony sposób na podryw. One tak niepewnie odmówiły jakby chciały :) więc położyliśmy im to na stoliku i życzyliśmy smacznego. Po jakimś czasie dziewczyny chciały to jednak nam oddać bo nie jadły i tak zrobiły. Siedzę z kumplem, heheszkujemy sobie i widzę jak jedna się patrzy na nas. No to do niej mówię "teraz to już wam nie damy :)" no i od słowa do słowa stało się tak, że się dosiadły.
Jak zobaczyłem oczy jednej z nich to po prostu coś we mnie pękło. Tak jakbym ujrzał całą radość, sens, romans, erotyzm, poczucie bezpieczeństwa i dobroć świata. Pomyślałem sobie "sheeeet nigga... Wpadłeś..." ona ma tylko 23 lata, ja 28. Rozmawialiśmy dość długo, głównie robiłem sobie heheszki. Potem odwiozła mnie pod mieszkanie. Nasze drogi się rozeszły...

Jeżeli to jakimś cudem czytasz to musisz wiedzieć, że był to szalenie miły wieczór i dziękuję Ci za niego.

Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( https://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: Asterling
  • 6