Wpis z mikrobloga

@Kolmetoista: Bardzo dziękuję. :3 A to nie jest tak, ze za przesyłkę tez mi oddadzą, jesli była tą najtańsza opcją? Mowię o przesyłce ktora do mnie przyszła, nie ktora odsyłam.

Btw. jesli mam dwie pary butów w jednym zamówieniu i obie zwracam to wypełnić jeden formularz z danymi obu par obuwia czy dwa rożne? Chyba jeden, prawda?
@MaxiimumR: jak na razie żaden sklep w którym zamawiałam i zwracałam nie oddawał za przesyłkę.

Hm, a jest coś napisane o procedurze zwrotu? Jeśli nie, to wypełniłabym jeden formularz. Ale w sumie cholera wie, dla pewności zawsze możesz ich spytać. Ale odsyłasz też papierowy paragon/formularz zwrotu?
@Kolmetoista: Jesli chodzi o liczbę butów a formularzy to nic napisane nie mają.

Tak, odsyłam tez papierowy formularz zwrotu, ale parafrazując ich stronę - aby przyspieszyć proces zwrotu moge wypełnić tez jej wersje elektroniczną, więc uznałam, ze tak wlasnie zrobię.

Ale ogolnie to jesli chodzi o papierowy formularz to mam dwie pary na jednym, bo nawet ich wzór sugerował, ze tak mozna - wiec moze w elektronicznej wersji jest tak samo?
@MaxiimumR masz prawo otrzymania zwrotu za przesyłkę, ale max w kwocie najtańszej opcji przesyłki dla tego przedmiotu. Czyli jeśli bralas kuriera za 15 zł a mogłaś paczkomat za 8 zł to możesz domagać się zwrotu 8 zl