Wpis z mikrobloga

@HDMI: meizu są całkiem okej, ale często im się zdarzało przerywać, nawet jeśli telefon był bliziutko. Teraz już nie mam tego problemu bo je zgubiłem ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@HDMI tych 35$ nawet tak ale $50 to by było już za dużo. Co do muzyki: grają jak dla mnie bardzo dobrze. Możesz podesłać mi link do jakiegoś kawalku to sprawdzę czy nie charcza czy piszczą.
@kruprz: Możesz sprawdzić jak to wygląda na poniższym przykładzie.

Zastanawiam się teraz nad tymi trzema, ale wydaje mi się że te QCY to lepszy wybór niż Meizu i Xiaomi, głównie całkowity brak kabli jest fajną opcją.
HDMI - @kruprz: Możesz sprawdzić jak to wygląda na poniższym przykładzie.

Zastanaw...
@Parkin QCY? Działają super, są solidne więc raczej się nie rozpadną. Zdarza się że mają problem żeby się ze sobą połączyć, ale da się to rozwiązać. Co do bassu - po prostu jest, dla mnie jest ok. Porównanie mam tylko ze słuchawkami dokanałowymi na jacka (soundmagic albo roccat) i te QCY wypadają zdecydowanie o wiele lepiej.
@HDMI nadal się waham. Twoja recenzja jest dobra ale ludzie jeszcze bardziej chwalą meizu. Jednak ten kabel w nich mnie nie przekonuje.
Ja chcę kupić model z innej firmy (logo RS ale wygląd taki sam więc pewnie bebechy też nie pamiętam dokładnej nazwy)
A jak wygląda jakość dźwięku? Uszy nie bolą po długim czasie? Dźwięk czysty? Audiofilem nie jestem wcześniej miałem dokanalowe sony do 100zl na kablu
@Parkin Dźwięk czysty, dla mnie jakość dźwięku naprawdę ok. Nie grają może jak jakieś Bosy za 1000zł, ale myślę że są warte swojej ceny. Słuchawki siedząc solidnie, zdarza się jednak że po dłuższym czasie bolą uszy.

Może rekomendacją będzie to że jak myślałem że je zgubiłem z pół roku temu to od razu zamówiłem drugie takie same. Pierwsza para się znalazła, druga nowa czeka na nowego właściciela. (albo jak się pierwsze zgubią
@HDMI: A są opóźnienia? Da się oglądać na nich film?
Wybacz że tak męczę ale nadal waham się między meizu a RIVERSONG Air X2 (wygląda identycznie jak qcy więc to pewnie to samo z innym logo)
@kruprz: Pisałeś w innym poście że masz jeszcze te od siajomi. Które w codziennym używaniu są lepsze? Jakościowo te qcy mocno gorsze?
Bo do wyboru mam jeszcze xiaomi i meizu ep 51
@Parkin Żadnych opóźnień. Netflix, yt, film z telefonu - głos jest zgrany z ruchami warg. Mikrofon też w porządku, da się przez niego rozmawiać.

Z takich irytujących wad jest jeszcze jeszcze to że słuchawki automatycznie wyłączają się po zamknięciu etui i włączają po otwarciu go. Zdarza się że to etui się wyładuje i słuchawki włączają się same, co oznacza że parują się z telefonem co z kolei oznacza że nie ma dźwięku