Wpis z mikrobloga

Mirki, jakaś rada na Tracer i Genjiego? Problemem nie są ich skille (wiem kiedy Genji odbija pociski i kiedy nie) tylko ich szybkość () Po prostu ni hu hu nie mogę za nimi nadążyć, taka Tracer jak na mnie siądzie jest jak mucha, która #!$%@? i nie mogę jej ani przepędzić, ani zabić ( ͡° ʖ̯ ͡°)

#overwatch
  • 11
  • Odpowiedz
@qqwwee: a czym grasz? Ogólnie taka rola tych postaci żeby cię #!$%@?ły, ale roadhog, zarya czy mcree sobie z nimi dobrze radzą. soldierem też rakieta pod nogi i muszą się cofać
  • Odpowiedz
@rdy: Różnie, nie mam jakiejś upatrzonej postaci.

zarya

Dziś miałem pojedynek Zarya kontra Tracer - skakała wokół mnie, ja nie nadążałem celownikiem za nią aż w końcu po kilku sekundach nabiła sobie ulta, przyczepiła go do mnie i zabiła mnie i leczącą mnie Mercy ( ͡° ʖ̯ ͡°)

Chyba jestem zbyt stary albo mam zbyt #!$%@? refleks by grać przeciwko takim postaciom ( ͡° ʖ̯
  • Odpowiedz
@qqwwee: to nie staraj sie namierzac ja lewym tylko strzelaj prawym kulki pod nogi. Ja najwięcej gram ana i lucio. Ana staram się ją uśpić. Jeśli spudłuję sleepa to rzucam nade'a co sprawia, że musi się wycofać, ewentualnie 2 noscope'y (2x po 80 dmg) i pada. Jako lucio mam tę przewagę, że odnawia mi się hp + mogę włączać speeda na chwile aby ją dodgować i odpychać prawym by ją wybić
  • Odpowiedz
@qqwwee: t. genji main. Jedyne co mnie wkurza to jak nie mam healerów/cała przeciwna drużyna się na mnie focusuje. Nie dasz rady w pojedynkę #!$%@?ć flankera bo albo on ciebie, albo spierdzieli i wróci wyleczony. Po prostu mów na chacie, że Genji/Tracer są denerwujący i żeby się na tym focusowali. Potem jak spotkasz ich to spierdzielaj do reszty drużyny, bo flankerzy na cały team, bez drużyny ich wspierającej gówno mogą
  • Odpowiedz
@qqwwee: Tracer main here, tak na prawdę zaczynając walkę z Tracer powinieneś wymusić na niej recall zanim użyjesz na przykład Helixów Soldiera. Im dłużej się tłuczecie tym większa szansa, że zaraz to zrobi, żeby zregenerować życie i wtedy dosyć łatwo można przewidzieć gdzie wyląduje, staraj się pamiętać w jaki sposób porusza się wobec ciebie. Unikaj biegania prosto w przód albo w tył, staraj się skakać lub kucać, nie ma nic lepszego
  • Odpowiedz
@Desann: Dać się da ją zabić Luciem i nie mówię że nie, tylko nie jest to po prostu postać, która ma być na nią kontrą skoro OP ma problemy pokonać ją Zarią która ma dużą pulę życia to raczej niewielka szansa że zrobi to jako Lucio :) jeśli jesteś z top 500 to pewnie wiesz jak radzić sobie na Lucio z Tracerami ja tutaj raczej odniosłem się do moich doświadczeń z
  • Odpowiedz