Wpis z mikrobloga

Zawsze mnie śmieszy mówienie o patriarchacie i jakichś specjalnych przywilejach mężczyzn, w kraju, który rości sobie prawo do bezpłatnego i zazwyczaj daremnego poświęcania życia WYŁĄCZNIE MĘŻCZYZN, w obronie swojego ustroju.

Feministki bez walki o zniesienie i zablokowanie poboru, ewentualnie wprowadzenia go także dla kobiet, jeśli pobór jest konieczny, są tylko seksistowską grupą lobbującą za ustanowieniem specjalnych praw wyłącznie dla jednej płci.

#bekazfeministek #bekazlewactwa #rakcontent #heheszki #humorobrazkowy #4konserwy
źródło: comment_qbY6o9BepPTTUqEps9O0YF4atgUsPZgh.jpg
  • 22
@Tical25: Ja jestem lewakiem i walczę o brak poboru również dla mężczyzn. Natomiast jeśli kobieta chce się zaciągnąć i ma do tego warunki, to nie widzę problemu, by jej to utrudniać.
@Tical25: Zgadzam się w pełni, choć mógłbym zmienić zdanie gdybym na przykład zobaczył jakieś naukowe badania potwierdzające pozytywny wpływ kobiet w armii na mężczyzn. Wtedy opłaca się obniżyć wymagania dla kobiet by zwiększyć efektywność armi jako całości.
@Tical25:

ale pod warunkiem, że kobiety będą przechodziły TAKIE SAME testy sprawnościowe jak mężczyźni.


Wybacz ale jestem trochę niedoinformowany, są jakieś kraje gdzie kobiety przechodzą inne testy sprawnościowe do wojska niż mężczyźni, a jak tak to jakie?
Wybacz ale jestem trochę niedoinformowany, są jakieś kraje gdzie kobiety przechodzą inne testy sprawnościowe do wojska niż mężczyźni, a jak tak to jakie?


@Ortalionowy_Rycerz: Takie z najbliższego otoczenia, to może POLSKA? ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Na taki WAT kobiety biegają na 50m i na 800m, a także muszą ZWISAĆ na drążku.

Mężczyźni biegają też na 50m, na 1000m i muszą się PODCIĄGAĆ na drążku.

Przy czym kobiety
@Tical25:

1. Specjalnie reprezentuje ten sam ultra niski poziom argumentacji poprzez wklejenie zdjęcia z II wojny światowej

2. Po drugie prawo o którym piszesz odnosi się do okresu w którym decyzje podejmowali głównie mężczyźni. Jeżeli twoim zdaniem sytuacja w której mężczyźni sami sobie ustalili prawo do obowiązkowej służby ma być jednoznaczna w ocenie feminizmu to twoje wnioskowanie należy uznać za kompletnie ubogie.

ty w odpowiedzi na to pokazujesz zdjęcia OCHOTNIKÓW.


3.
1. Specjalnie reprezentuje ten sam ultra niski poziom argumentacji wklejać zdjęcie z II wojny światowej


@Xianist: Państwo zachowało sobie prawo do wprowadzenia poboru tylko dla MĘŻCZYZN także DZISIAJ.

2. Po drugie prawo o którym piszesz odnosi się do okresu w którym decyzje podejmowali głównie mężczyźni. Jeżeli twoim zdaniem sytuacja w które mężczyźni sami sobie ustalili prawo do obowiązkowej służby ma być jednoznaczna w ocenie feminizmu to twoje wnioskowanie należy uznać za
@Tical25:
1. Kobiety się organizują - mężczyźni wolą działać na własną rękę
2. Jak kobieta mówi, że jej źle, to każdy jej pomoże - facetowi każdy dokopie, a najprędzej inny mężczyzna
3. Co to za zarzut wobec feministek? To są ruchy prokobiece, które pod hasłem równouprawnienia walczą o swoje przywileje. Mężczyznom ktoś broni takie ruchy tworzyć?
4. Mężczyźni zadufane w swojej imaginacji zajebistości debile. Bo tylko debil mógłby stworzyć taki kawał
Mężczyźni zadufane w swojej imaginacji zajebistości debile. Bo tylko debil mógłby stworzyć taki kawał i się z niego śmiać:


Ile trzeba feministek, żeby zmienić żarówkę?

Feministki nie są w stanie niczego zmienić


@Wujek_Mietek: to faktycznie prawda. Ale prawdą też jest, że feministki mają na tyle władzy, na ile im mężczyźni pozwolą. Przecież gdyby była taka wola większości mężczyzn, to wprowadzonoby prawdziwy patriarchat w 24 godziny.