Wpis z mikrobloga

Jestem dośc świeżo po obejrzeniu dwóch seriali, które mogę polecic jeśli szukacie czegoś nowego
1. #thecrown - świetny dramat historyczny o pierwszych latach panowania królowej Elżbiety II, w tle mamy za to powolny upadek imperium oraz schyłek polityki Winstona Churchilla. Serial wygląda absolutnie zjawiskowo, stroje, wystrój wnętrz, genialne zdjęcia. Widac, że na serial wyłożono te 100mln funtów. Jest to jeden z najlepiej zagranych seriali jakie widziałem i prawdę powiedziawszy nie widzę tutaj żadnej przeciętnej roli a same dobre bądź bardzo dobre. W swoim gatunku to absolutny top 8+/10

2. #skam młodzieżowy serial produkcji norweskiej, o którym usłyszałem dzięki filmikowi z #jakbyniepaczec Dla fanów #skins (przynajmniej 2 generacji) jest to myślę pozycja obowiązkowa. Mimo, że powinienem wyrosnąc z seriali młodzieżowych to sam serial przez pierwsze 2 sezony skutecznie mnie przyciągnął do monitora. Względnie krótkie odcinki moim zdaniem są dużym plusem(20-30min, czasami zdarzy się odcinek na 40+). Każdy sezon jest opowiadany z perspektywy innej osoby co jest dobrym zabiegiem. Pierwsze 2 sezony naprawdę dobre, problem mam z 3, który dotyczy chłopaka, który zaczyna zdawac sobie sprawę, że jest gejem. Naciągane 7/10
#seriale