Wpis z mikrobloga

@mojeszczerekonto: Nie zostanie normikiem w podstawówce mimo zadatkow (na podwórku byłem poważany, a w szkole byłem w kółku kujonow). Ale gdybym został takim normikiem to wpadlbym też tak mi się wydaje w ostrą patole.
  • Odpowiedz
@mojeszczerekonto zakonczylem, oceniam jako stracone lata. Chyba mialem za niską samoocene no i ona wydawala sie na dobra przyszla matke moich dzieci. Ale uświadomiłem sobie ze wcale tego nie szukalem
  • Odpowiedz
  • 1
@mojeszczerekonto Biotechnologię. Zły wybór liceum odbił się na mojej psychice, wiedzy trochę też, bo zmarnowałam tam kupę czasu, a nauczyciele byli do bani (było widać braki na pierwszym roku studiów przy fizyce, matematyce, ale lubię ścisłe przedmioty i jakoś dało radę to nadrobić - na studiach trafiłam na super wykładowców i jak tłumaczyli to naprawdę rozumiałam). Zmieniłam ścieżkę, bo nie chciałam iść na to na początku, ale teraz jestem bardzo zadowolona
  • Odpowiedz
@MINDGAME: Ty też daleko sięgasz pamięcią... Ostatnio jak szukam powodu, momentu który miał wpływ na sytuację w jakiej obecnie się znajduję to cofam się co raz alej w przeszłość i jestem przerażony jak z pozoru błahe decyzje za gówniaka (dosłownie), wydarzenia wpłynęły na całe życie - takie rozkminy...
  • Odpowiedz
@mojeszczerekonto: Najgorsza to chyba #!$%@? pierwszych studiów. Byłem na świetnym kierunku: chemia wykładana w j. angielskim (makrokierunek na polibudzie śląskiej). Dałbym radę, ale nie, sodówa uderzyła do głowy bo pierwszy raz bez rodziców nad głową... Pierwsza sesja i nara. I się tak błąkałem potem 7 lat po jakichś gównopracach. Dopiero teraz zdecydowalem się wrócić na polibudę...
  • Odpowiedz
@mojeszczerekonto: Dokładnie, a ja jeszcze #!$%@?, że wtedy ostro interesowałem się piłka nożna (super #!$%@? multum zainteresowań i zero zainteresowania dziewczyn) i poszedłem do gimnazjum z klasa sportowa. Sami faceci w niej byli. A mogłem iść za najlepszym wtedy przyjacielem do lepszego gimnazjum, zwłaszcza że może nie miałem średniej 6.0 ale co rok pasek czerwony był (koło tego średnia miałem ). On by mi nawet ogarnął koleżankę, już go nie
  • Odpowiedz