Wpis z mikrobloga

@IspitOnYourGrave: A więc to dlatego? ( ͡° ͜ʖ ͡°) No nie wiem, nie wiem, musisz jeszcze trochę plusów sypnąć, możesz spróbować subem, ale nie wydaję mi się, żebym mógł zostawić dla ciebie komputerek ( ͡° ʖ̯ ͡°) Ale i tak cię lubię.
  • Odpowiedz
@bones1909: Ej ale to normalny content spod tagu #gownowpis, ten tag właściwie służy do takich wpisów i jak ktoś chce napisać jakąś głupotę to właśnie tego tagu używa. Jeśli ktoś chce dodać wpis taki jak ten to gdzie ma się udać? ma napisać na kartce i odczytać dziadkowi, bo na wypok.pe el nie dają spokoju nawet jak się coś odpowiednio otaguje?
To tak jakby się czepiać, że
  • Odpowiedz
@PyraPrzeznaczenia: To, że można kląć w domu nie oznacza, że dla mnie jest to postawa którą pochwalam. Tak samo tutaj, to że można pisać "dsfsdfsdfdfsd" pod tym tagiem to nie znaczy, że mi to musi odpowiadać. Dla mnie w ogóle takie, brzydko mówiąc gówno, które zostało przez op'ke zamieszczone jest po prostu bezsensowne i żenujące. Zresztą jak większość tego co postuje i mam okazje to widzieć. Takie moje prawo, że
  • Odpowiedz
@bones1909 ale ten tag służy do wstawiania gówna, są pod nim rzeczy głupie, bezsensowne i żenujące
On powstał właśnie po to by właśnie pod nim zamieszczać te głupie treści.
Jeśli ktoś chce napisać coś głupiego to taguje to #gownowpis. Takie narzekanie jest serio niemądre. Gdzie zatem można napisać coś głupiego jeśli nie pod #gownowpis?
Przecież to istota tego tagu. Już pisałam, to działa tak samo
  • Odpowiedz