Wpis z mikrobloga

#youjosenki - ale mnie to anime irytuje w wielu miejscach. Kilkudniowy trening w górach: brak zimowego ubioru, żywności etc. (ja wiem, że miał wyglądać na ciężki - ale bardziej mi to śmierdzi niedbałością twórców niż zamierzonym efektem). Chociaż druga część odcinka dostarczała i było parę naprawdę niezłych scen. I wciąż uważam, że reżyseria oraz montaż leży na łopatkach. Nie wspominając już nawet o tym jak cienki soundtrack jest.

#acca - ten cliffhanger na końcu. Ogólnie wciąż jestem bardziej niż zadowolony rozwojem głównej fabuły, tym bardziej, że ciągle mamy grę między wpływowymi postaciami i nie wiemy kto co planuje. Scena między Nino a Jeanem była świetna. No i jeszcze Lotta i jej stalkerzy xD


#littlewitchacademia - jak do tej pory chyba najsłabszy odcinek. Parę fajnych scen, ale ogólna historia mnie nie porwała - szczególnie w porównaniu do poprzednich epizodów. Szczególnie scena ze smokiem była dość nudna. Chciałbym więcej tej czarodziejki od wynalazków.

#kobayashisanchinomaiddragon - ta seria to wciąż złoto w najczystszej postaci. Scena z krukami (wronami?) - mistrzostwo, a rozwiązanie fragmentu z Fafnirem było świetne. Ogólnie przebitki na szkołę i reakcje tej koleżanki Kanny. Już dawno na żadnym anime tak często się nie chichrałem. Teleportacja <3

#onihei - dobrze, że oglądam to na słuchawkach pic rel, bo początek był cokolwiek, hmm, intensywny. Tak fajnie się rozwija to anime pod względem wykonania, że szkoda iż nadużywają CG przy robieniu tłumów - rozumiem, nowe studio i mały budżet, ale już wolałbym statyczne postacie. Poza tym odcinek mocno komediowy w dużej części z tymi odwiedzinami w burdelu ( ͡º ͜ʖ͡º)

#anime
jaqqu7 - #youjosenki - ale mnie to anime irytuje w wielu miejscach. Kilkudniowy treni...

źródło: comment_btHS02Z4xB2KmEOmtCOJrCJWTH07Po8i.jpg

Pobierz
  • Odpowiedz