Wpis z mikrobloga

@polik95: @KazdyLoginZajety: @miszo_balkan: @DSM51: Jeden z najbardziej przereklamowanych raperów ever. Flow na poziomie bakłarzana, linijki na poziomie gimnazjum.

No ... ale szczerość #!$%@? w tekstach... tak? Ja #!$%@?, tani populizm i pseudo-psychologia na poziomie który imponować może chyba tylko licealistom.

To już wole bezsensowne numery o niczym od jakiś gówniarzy niż te wymuszone smuty dla smutnych, szarych ludzi.

Zazwyczaj nie hejtuje... ale zmusiłem się do przesłuchania ostatniej płyty.
@DSM51: no ale zarzucałeś mi że chcę żeby ludzie słuchali to co ja lubie, co nie jest prawdą bo nie zaproponowałem żadnej alternatywy dla Keke

to po prostu czysty hejt, musiałem odreagować po tym co usłyszałem
@duskhorizon: chodzi o to, że miał tutaj wielu kolegów z którymi nagrywał rap, z którymi ogólnie się trzymał, tak było jeszcze parę lat temu, a dziś udaje że ich nie zna, jak przypadkiem ich spotyka na mieście. Każdy tutaj o tym wie. Gimnazja go słuchają bo nie wiedzą o co chodzi, ale ludzie nieco starsi raczej go tutaj nie lubią za takie zachowanie.
@Hyakinthos: czyli chyba nie jesteście w temacie jak Kękę zachowuje się w Radomiu. Ja do jego muzyki nic nie mam, nawet mi sie podoba, ale niestety - jestem z Radomia i wiem co i jak. Kiedyś mnóstwo znajomych miał, a teraz udaje że nie zna jak spotka na mieście, ręki nie poda kolegom. Nie mówiąc o tym że Ustronie omija żeby tylko nie spotkać nikogo.