Wpis z mikrobloga

@KamilWrona: nie chodzi mi o zbiórki na schronisko,tylko tatuowanie ryja żeby ktoś zwrócil uwagę,może jeszcze coś #!$%@? grubego to już na bank będę na yt i może ktoś mi walkę zakontraktuje,zobacz jak "kariera" Popka przebiegala,kto go znal gdy nie mial tatuaży,kolorowych oczu ? ot zwykly bandzior co siedzi w UK bo go policja ściga
@Hamouma: ja tam szanuje różala, nie #!$%@? się w polityczną poprawność, sypnie groszem na schronisko czy fundacje ratujące konie. No i fajnie go posłuchać czasem powie coś bekowego, czasem coś mądrego, fakt w prostych może i chamskich słowach ale ogólnie nie jest to zła postać.
@Pethaf: "Zasady jak zawsze.Powazne licytowanie.Podwyzszanie o 10 zl.Nagly strzal gotowki nieadekwatny do licytowanych kwot bedzie usuwany.Licytacja trwa do srody 8.2 2017,do godz 00 00.Licytowac prosze pod zdjeciami gadzetow.Zebrane pieniazki posluza na wykup Koni z targu w skaryszewie.Dzieki Wam mamy juz naprawde pokazna kwote,a wiec uratujemy razem kilka Kopytniakow.
Do zlicytowania mamy saszetke nerke,czapeczke i koszulke.Pomagajcie Pomagac." z fanpage różala
@TymRazemNieBedeBordo: No, zwłaszcza jak bronił Materle że przecież dobry chłopak i co oni od niego chcą. To że handuje prochami to przeciez nic złego i inni robią gorsze rzeczy, ale oczywiscie policja sie tamtych nich nie zabierze. No po prostu sie na biednego chłopaka uwzieli. Różal to też dobre pato, tylko że lubi zwierzęta.
@KamilWrona: W takich słowach Różal bronił Materli, nie Popek. Może nie dokładnie się wyraziłem. Co do pomagania, to każdy niech robi tyle na ile może pomóc. Czy to że ktoś da milion na schronisko, bo ma taką możliwośc czyni go lepszym od tego kto sobie odkłada od ust żeby dać 50 złotych?