Wpis z mikrobloga

@kurlz: chciałem oddać za free dla młodego talentu. moze mało wyraźnie napisałem :D. no prosze Cie 1300 plusów to jest talent ;). pytałem sie skad jesteś bo jak bym miał go przekazać. najwyżej jakbyś kupił sobie kiedyś lepszy to ten byś musiał przekazać komuś kto by go potrzebował tak samo jak ja go bym przekazał Tobie. jedyny warunek.
  • Odpowiedz
na tym polega robienie concept artow


@kurlz: wyobraz sobie, ze wiem na czym polega concept art (starczy powiedziec, ze mialem taki przedmiot na studiach, prowadzony przez osobe zajmujaca obecnie wysokie stanowisko w CDP RED) i na pewno nie jest to wrzucanie brushy, textur i innych gotowych elementow. Taka praca nie ma zadnej wartosci artystycznej, czy komercyjnej.

Troche inaczej wyglada sytuacja, gdy glownym elementem pracy jest jakas postac, pojazd, czy architektura, wykonana z pełną pieczołowitością, a tlo leci w odjebke, bo...to tylko tlo. Ale i tak najwieksza wartosc maja prace narysowane od A do Z. Zreszta jak ktos w tym siedzi, to ma wlasne assety i moze ich bez wstydu uzywac, przezucajac miedzy
  • Odpowiedz