Wpis z mikrobloga

zawsze gniję z tych mamusiek powołujących się na psycholożki, socjolożki i inne tępolożki, w tematach związanych z filmami animowanymi. A już najlepiej, jak film jest stylizowany na taki „Dla dzieci", ale dla dzieci nie jest (Sausage Party na przykład), albo śmieje się tym mamuśkom i socjolożkom prosto w twarz (Roman Barbarzyńca - Czacha krzyczy „Rozrywka dla całej rodziny", po czym mamy kompilację ujęć z miażdżonymi czachami, ogólnym #!$%@? i ostrą rockową muzyką w tle. Oczywiście „Rozrywka dla całej rodziny!" była sarkazmem dystrybutora, którego to sarkazmu mamuśki niestety nie wychwyciły).

Po prostu gniję, gdy widzę komentarze w typie:

-„Ta Bajka jest lękotwórcza, tak mi powiedziała znajoma pani psycholog"
-„Ta Bajka jest nie dla dzieci. Powinni jej zakazać"
-„Hurr Durr, ta bajka nie ma żadnego przesłania! Prostadzkie Gówno"
-„Oglądałam too.. I to NIBY jest od 3 lat.. Serioo.. nie mają już pomysłów dla dzieci.."
-„Juz nie ma wartosciowych bajek dla dzieci..."
-„To już nie są bajki dla dzieci. Cała baja oparta na podtekstach które rozumieją tylko dorośli..."

Pierwszy za chwilę wyjaśnię, drugi i trzeci wymyśliłem, ale nie odbiegają zbytnio od rzeczywistości. Ostatnie trzy to autentyczne komentarze oburzonych mamusiek, skopiowane spod zwiastuna wyżej wspomnianego „Romana Barbarzyńcy".

Ale i tak oburzone mamuśki to jeszcze nic w porównaniu z tematem na Filmwebie, na forum filmu „Kung Fu Panda 2", gdzie jakaś babka mówiła, że „Kung Fu Panda 2 powinna być od 12 roku życia. Moja pani psycholog odradziła mi pójście na ten film, mówiąc, że jest on lękotwórczy."

A zresztą, obczajcie ten temat-majsterberg samemu.Reszta w Komentarzach:

#filmweb #filmwebcwel #heheszki #rozkminy #rakcontent
bart16 - zawsze gniję z tych mamusiek powołujących się na psycholożki, socjolożki i i...

źródło: comment_5Nk2x7EV9Q6QU3LqUNy5SydATKzTQEuR.jpg

Pobierz
  • 16
  • Odpowiedz
A to z kolei forum kilka miesięcy temu wspomnianego przeze mnie „Tworu Animacjopodobnego" zwanego „Jak uratować Mamę". Jakaś babka napisała, że „Bajki to powinny być albo tylko dla dzieci, albo tylko dla dzieci." oraz, że „Po Animacjach-hybrydach, tworzonych niby dla dzieci, a tak naprawdę dla dorosłych, tworzą się PSYCHICZNE BACHORY!!!oneone"

Postanowiłem dokonać orki, masakracji czy jak to się tam nazywa i napisałem kilka komentarzy.
bart16 - A to z kolei forum kilka miesięcy temu wspomnianego przeze mnie „Tworu Anima...

źródło: comment_UiO0yLEWRiytzBgY7Nxtavp9N1RhFjkM.jpg

Pobierz
  • Odpowiedz
18+

Zawiera treści 18+

Ta treść została oznaczona jako materiał kontrowersyjny lub dla dorosłych.

@Kibol_Patriota: Na youtubie jest ten plus, że filmików jest przysłowiowo „W #!$%@?" i pod jednymi będą pisać takie debilki, a pod innymi bardziej rozgarnięci. Ale Filmweb (i Cda) to przypadki nieuleczalne. Albo komentarze w stylu „Jak Hary Pota.Jezd dwuch czarodziejuf i walczom" (mowa o filmie „Prestiż"), albo Trolle w stylu usuniętego już Smalczyka130 (ogólny opis przypadku: Oceniał filmy w typie „Kac Wawy", „Weekendu" czy „Wyjazdu Integracyjnego" na 10/10, a filmy, które
  • Odpowiedz
@Kibol_Patriota: Gorzej od CDA w komentarzach jest chyba już tylko na takich stronach, jak WP.pl czy Onet. Serio, podrzucam kilka komentarzy spod artykułu, w którym był wywiad z Tomaszem Bagińskim na temat nadchodzącego „wiedźmina". Gdzie mówił, że ma nadzieję, że „ten film przypomni polakom, że mają być z czego dumni". Pod koniec twórca artykułu zadał pytanie: „Czekacie?"

Ekhm, oto komentarze...

To wstyd, że nie nakręcono do tej pory filmu o wydarzeniach,
  • Odpowiedz