Wpis z mikrobloga

Mirki, czy też w ostatnim czasie macie X razy więcej telefonów z pierdołami typu kredyt i inne gówno? 5x dziennie mi dzwonią jak nic, dawniej było raz na tydzień. Dowiedziałem się od jednej miłej babki, że zarządcą moich danych osobowych (WTF!?) jest jakieś Eniro. Raczej nigdy nie wyrażam zgodny na te telemarketingi, więc pewnie dane sobie wzięli z CEiDG.
Wiecie jak może się wykasować z tych spamrskich telefonów oraz z danych na Panorama Firm?
To jest gorsze niż szarańcza.

#biznes #reklama #spam #gorzkiezale
bobbyjones - Mirki, czy też w ostatnim czasie macie X razy więcej telefonów z pierdoł...

źródło: comment_NefiHGPE4Hd5hZdkGugvEMXM7DtszLKl.jpg

Pobierz
  • 6
Napisz dosadnie, ze nie życzysz sobie zamieszczania informacji na temat działalności przez Ciebie prowadzonej. Powinno zadziałać! Łaski nie zrobią!
@bobbyjones: paaanie, ta firma to długa historia. Ja zawsze męczę telemarketerów o dokładne wykazanie, kiedy udzieliłem zgody. Przeważnie tracę czas, ale w tym przypadku doszedłem bardzo głęboko. Zaczęło się od innej firmy, która zadzwoniła na mój prywatny numer, znali moje dane osobowe. Po nitce do kłębka okazało się, że niby wziąłem udział w jakiejś śmiesznej akcji dla młodych rodziców, a ja dzieci nie mam ( ͡° ͜ʖ ͡°