Wpis z mikrobloga

Szybka aktualizacja rankingu po dodaniu Allegriego oraz Zidana.
1. Antonio Conte 95,95%
2. Jurgen Klopp 90,00%
3. Carlo Ancelotti 89,02%
4. Adam Nawałka 85,56%
5. Mauricio Pochettino 83,87%
6. Diego Simeone 82,43%
7. Zinedine Zidane 76,12%
8. Massimiliano Allegri 72,97%
9. Claudio Ranieri 70,31%
10. Thomas Tuchel 69,81%
11. Jose Mourinho 62,93%
12. Ronald Koeman 62,79%
13. Manuel Pellegrini 54,55%
14. Arsene Wenger 52,86%
15. David Moyes 41,89%
16. Pep Guardiola 37,50%
17. Luis Enrique 35,59%
18. Louis van Gaal 33,33%
19. Rafael Benitez 27,85%
20. Brendan Rodgers 21,28%

Tymczasem zaczynamy serię klubową.

#pilkanozna #pilkarskiesympatie -> poprzednie i przyszłe ankiety.
#ankieta
Abaddon84 - Szybka aktualizacja rankingu po dodaniu Allegriego oraz Zidana.
1. Anton...

źródło: comment_vKW7mg4xwrhLNnMqGtmgQhZ8LSBudXFO.jpg

Pobierz

Jaki masz stosunek do FC Barcelony?

  • Szanuję 32.7% (53)
  • Szkaluję 67.3% (109)

Oddanych głosów: 162

  • 9
@Abaddon84: z tą klubową ci raczej nie wyjdzie, bo ludzie będą oceniać nie wkład klubu w piłkę, jego osiągnięcia, sposób traktowania zawodników, etc., tylko po sympatiach i "żeby #!$%@?ć gimbów" - kibiców, bo ich nie lubię
@redheart: Ale ja właśnie pytam dokładnie o sympatię. To samo było z trenerami. Jeśli weźmiesz Mourinho i zapytasz ludzi o to czy ma wkład w piłkę, to 100% odpowiedzi powinna być "tak". Niepotrzebna mi taka ankieta. Za to jaki jest jego odbiór-> tu już padają odpowiedzi zgodnie z odczuciem każdego.
To samo z klubami. Wrzucę ankietę o każdym klubie TOP. I każdy niezaprzeczalnie wniósł coś w piłkę. Znowu 100% odpowiedzi TAK.
@Abaddon84: no tak, ale badając trenerów możesz oceniać ich przez styl preferowanej taktyki, jakim jest człowiekiem (kontakt z mediami, traktowanie piłkarzy, inteligencja, erudycja). Przy klubach z kolei górę bierze głównie baza kibiców i stosunek do nich, a ważniejsze chyba aspekty takie jak wyszkolenie piłkarzy, historia, liczba grających tam legend, sukcesy, marketing klubu zupełnie schodzą na bok. Już pomijam, że ocena tych kibiców jest głownie wyłącznie z punktu widzenia polskiego fan base'u
@redheart: Rozumiem Twój punkt widzenia. Mimo to jestem ciekaw jak będą wyglądać głosy przy innych klubach. Zacząłem od Realu i Barcy właśnie z tego powodu, że to dwa kontrowersyjne klub, dwaj rywale, o który tłucze się pół świata, z drugą połową. Mam wrażenie, że gdy zapytam o kluby typu, ja wiem... Inter, Sevilla czy Tottenham, wtedy górę wezmą jednak względy bardziej "obiektywne".
@Abaddon84: dobrze by było i tak zapewne wyjdzie. Tylko w kontekście całych wyników te typu Realów i Barcelon będą zaburzone. Imo próbować warto, chociaż poziomem do ankiety z trenerami się to raczej nie zbliży.
@redheart: Zobaczymy co wyjdzie na sam koniec. Może uda się wyciągnąć jakieś ciekawe wnioski i właśnie zbadać de facto polski fan base (jak to klawo określiłeś) i jak budują się sympatię. Ocenimy na ile wpływ na wizerunek klubu mają, ot chociażby polscy zawodnicy występujący w nich :)

A przy okazji, po klubach, będę szukał pomysłów na zrobienie ankiet o zawodnikach. Nie ma szans zrobić ogólnej ankiety, więc trzeba będzie to jakoś